Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken wandrek 4201
Eiken wandrek
Startprijs 50 EUR
Mahonie penantkast 4194
Mahonie penantkast
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Penantkast, 1880 4187
Penantkast, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Mahonie spiegel 4151
2x Mahonie spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Friese bijzettafel (kerfsnede), 1900 4144
Antieke Friese bijzettafel (kerfsnede), 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Engelse Victoriaanse kast 4137
Antieke Engelse Victoriaanse kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten ladenkast 4101
Wortelnoten ladenkast

Resultaat:

80 EUR

Drie palissander stoelen 4094
Drie palissander stoelen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Mechelse buffetkast, 1880 4087
Mechelse buffetkast, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse octagonale tafel 4051
Antieke Oosterse octagonale tafel

Resultaat:

100 EUR

Schwarzwalder tafel, 1900 4044
Schwarzwalder tafel, 1900
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Willem III damesbureau, 1860 4037
Willem III damesbureau, 1860

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast 4001
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

6.500 EUR

Friese staartklok 3640
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delig klokkenstel, 1890 3633
3-Delig klokkenstel, 1890

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke tafelklok, 1900 3597
Antieke tafelklok, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1890 3590
Antieke Franse pendule, 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel 3583
Frans klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Antieke Franse torenklok, 1900 3554
Antieke Franse torenklok, 1900
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Franse empire pendule 3547
Franse empire pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Porseleinen klok 3540
Porseleinen klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3533
Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7565
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel 7558
Chinese drakenschotel

Resultaat:

500 EUR