Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat
Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee zilveren vorken, 925/000, Een lepel met een steelaanzet met enkel of Amsterdams lof en een rond steeleinde met kam. MT.: P.Las van Bennekom, Amsterdam, jl.: K:1819. ca 20 cm, 68 gram. En een lep...
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, 833/000, gecontourneerd model met fraai gezaagd blad. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam, jl.:h:1892. 35 cm. ca 136 gram. In zeer goede staat.
Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Zilveren tas en portemonnee, 800/000, een gevlochten tas voorzien van een ronde zilveren beugel met graveerwerk met ketting en een portemonnee met rechthoekige beugel met floraal decor. 6-18cm. totaal...
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Klein zilveren dienblad, 800/000, rechthoekig model voorzien van een rand metr koorddecor en schelpen op de hoeken. 25x16x0,8cm. ca 265 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Antieke Hollandse bijbel met 585/000 geelgouden slot. Leeuwarden A. Jongbloed. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.
Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...
Lot met diverse zilveren tasbeugels, bestaande uit 3 gecontourneerde tasbeugels voorzien van graveerwerk, 833/000, uit 1879,1906 en 1914, en een portemonnee uit zilver, 800/000. Totaal ca 117 gram. 5-...
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.