Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met vele geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 12/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 93 x B 93 cm. In goede staat.
Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...
Monogram A.H. Duitse School. Expressionistisch havengezicht. Verso etiket Kunsthandlung München + nr. 234. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vrijmetselaar decor en goudrand. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Geelgouden koningscollier, 585/000, voorzien van karabijnsluiting. 3,8x3,8mm. lengte 57 cm. ca 13,3 gram. In goede staat
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse steengoed Westerwald historisme neo renaissance cachepot met originele zuil. Circa 1880. Familie wapen, heraldiek, ranken et cetera. Minimale chips. Afmeting: 112 x Ø 45 cm. ...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee prachtige vroege Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal/goud/Foo-honden decor. Circa 1800. Afmeting: H 42 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met kokosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, geribbelde, celadon schaal met tekst op bodem. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen religieuze pendule. Circa 1880. Mooie kwaliteit gietwerk + emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. St. Marti gestempeld. Afmeting: H 40 cm. In zeer goe...
Brede geelgouden armband, 585/000, gevlochten model met geslepen bewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 16 mm. lengte 21,5cm. ca 14,6 mm. In goede staat
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Later als lampenvoet omgebouwd. Bovenrand ingekort. Afmeting: H vaas 40 cm. Totaal: H 84 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Kantonese vazen met celandon glazuur. Landschap/figuren/olifanten koppen/ringen/floraal decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zilveren bouilloir, 800/000, met een bolle zilveren kan voorzien van een gelobt decor. Geplaatst op een standaard met brander met gelobt decor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen ca 1884. 20x23x34cm. ca 104...
Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.