Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
3086 Resultaten
Vergulde karaf, 1940
5547
Vergulde karaf, 1940
Startprijs 20 EUR
Sigarentrommel
2381
Sigarentrommel
Startprijs 25 EUR
Plaquette, Maria
2389
Plaquette, Maria
Startprijs 25 EUR
Tien medailles
2713
Tien medailles
Startprijs 25 EUR
Hanger rookkleurig kristal
574
Hanger rookkleurig kristal
Startprijs 30 EUR
Zilver vergulde ring met oranje steen
619
Zilver vergulde ring met oranje steen
Startprijs 30 EUR
Armband met white heart kralen en zilver
765
Armband met white heart kralen en zilver
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier met filigrainhanger
834
Zilveren collier met filigrainhanger
Startprijs 30 EUR
2 Tafellampen
2341
2 Tafellampen
Startprijs 30 EUR
Antieke plaquette, 1900
2383
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 30 EUR
2 Delen Jugendstil
2388
2 Delen Jugendstil
Startprijs 30 EUR
Japanse lakwerk sieradenkist
2394
Japanse lakwerk sieradenkist
Startprijs 30 EUR
3 Boeddha figuren
2398
3 Boeddha figuren
Startprijs 30 EUR
Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.
6177
Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.
Startprijs 30 EUR
5x Engels bisquit porselein
6200
5x Engels bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
Strooibus met zilver
326
Strooibus met zilver
Startprijs 35 EUR
Zilver vergulde ring Daum
618
Zilver vergulde ring Daum
Startprijs 35 EUR
Zilveren choker met kunststof
695
Zilveren choker met kunststof
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanger met zirconia
741
Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 35 EUR
Lot byoux sieraden
815
Lot byoux sieraden
Startprijs 35 EUR
Klokconsole met intarsia
2159
Klokconsole met intarsia
Startprijs 35 EUR
Poppenwagen met porseleinen handvat.
3021
Poppenwagen met porseleinen handvat.
Startprijs 35 EUR
Antieke Duitse reiswekker
3601
Antieke Duitse reiswekker
Startprijs 35 EUR
Hutkoffer
4217
Hutkoffer
Startprijs 35 EUR