Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Granaat collier
Startprijs 390 EUR

Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...

Perzisch tapijt, 288 x 198 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote pers. Rood met beige. Omranding met bloemen en in het midden guirlandes. Eén scheurtje aan zijkant. Afmeting: 288 x 198 cm. In redelijke staat.

12 Villeroy en Boch onderzetters
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.

Lot barnsteen
Startprijs 150 EUR

Groot lot barnsteen/copal, met diverse colliers, hangers en armbanden. ( 4 colliers zijn gemaakt uit gegoten kralen. ) Totaal ca 800 gram. draad bij 1 collier en 1 armband gebroken. Verder in goede st...

Gesigneerd bronzen edelhert
Resultaat: 300 EUR

Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.

9 Koraal doodshoofden
Resultaat: 60 EUR

Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.

Herdenkingsplaquette van brons
Resultaat: 80 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren kruishangers
Startprijs 60 EUR

Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw

Kinderspeelgoed (30-er jaren)
Resultaat: 45 EUR

Kinderspeelgoed uit de 30-er jaren. Koffiemolen van ijzer met keramiek. Gemerkt Olly. Afmeting: 14 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.

Gouden hanger Camee
Startprijs 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met Camee. Ovale hanger met een geschulpte en getorste rand, in het midden bezet met een mooi uitgestoken camee. Grootte hanger 20x36mm. ca 3,7 gram. In goede staat

Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Zilveren broche met groene steen
Resultaat: 90 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...

Plated Rolls Royce op marmeren basement
Resultaat: 150 EUR

Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur H. Müller, Ganzenhoedster
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.

Grammofoon in kast
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon met spiegeldeur + platenhouder. Melodia. Circa 1910. Functie niet getest. Afmeting: 103 x 45 x 49 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met saffier en diamant
Resultaat: 125 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Rozethanger met 9 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,75 ct en een rand met 8 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,08 ct. ø 14 mm. ca 3,1 ...

Twee moderne beelden
Resultaat: 80 EUR

Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.

Vier tinnen thee/koffie potten
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Lot barnstenen sieraden, 3x
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden met barnsteen, met 2 ringen en een grote hanger. Grote hanger met een gecontourneerde zetkast voorzien van een opaak stuk barnsteen, 8x4cm, een ring met ronde barnsteen en een ring met ee...

Twee antieke tinnen inktstellen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tinnen inktstellen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.