Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees bronzen sculptuur 2089
Chinees bronzen sculptuur

Resultaat:

100 EUR

Majolica hangpetroleumlamp 2082
Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk 2046
17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk

Resultaat:

60 EUR

Wijnkoeler 2039
Wijnkoeler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Originele Louis Vuitton Triangle tas 2032
Originele Louis Vuitton Triangle tas

Resultaat:

425 EUR

Carrousel steenbok 2003
Carrousel steenbok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1378
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Herderin met schapen 1371
W.A. Knip, Herderin met schapen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1364
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel 1135
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel

Resultaat:

450 EUR

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1128
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Startprijs 150 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perziken op tinnen schaal 1121
C. Cornelisz, Stilleven met perziken op tinnen schaal

Resultaat:

100 EUR

Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1085
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Wim Izaks, De adjudant en haar hond 1078
Wim Izaks, De adjudant en haar hond

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen 1071
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen

Resultaat:

250 EUR

C. de Bruyn Jr. Parkgezicht met figuren 1335
C. de Bruyn Jr. Parkgezicht met figuren
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1328
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

90 EUR

Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus 1321
Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus
Startprijs 300 EUR
Verkocht
J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap' 1285
J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg 1278
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg

Resultaat:

50 EUR

R. Elzer, Bosgezicht 1035
R. Elzer, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Patrick, Twee havengezichten 1271
2x Patrick, Twee havengezichten

Resultaat:

70 EUR

Willem Cornelis Rip, Melktijd 1028
Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 400 EUR
Verkocht
van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1021
van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

250 EUR