Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.