Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht geplaatst op marmeren basement. Meisje met hoed en stok. Gesigneerd Georges Omertha. 1895 - 1925. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerde grote antieke Japanse bronzen figurengroep. Spelende kinderen. Op houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 32 x 60 x 34 cm. In zeer goede staat.
Grote bronzen buste op marmeren sokkel. Messerschmidt. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten religieuze beelden. Minimale beschadiging sokkels. Afmeting: H 65 - 66 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Vermoedelijk België of Frankrijk. Mooie patina. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd bronzen figuur. Naakte dame met Amor. Door T.H. Baeumer Fecit. 1891. 1836 - 1898. Dame knipt Amor vleugels af. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen Jugendstil schaal met liggende naakte vrouw en floraal zweepslag decor. Door . A. Buytts? Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen ballerina op zwart marmeren basement. Gesigneerd Degas (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Picasso-stijl bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.
Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Romeinse senator met kip. Ongesigneerd. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans bronzen figuur. Man met hoed en boek. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Arabische ruiter met hoorn. Op sokkel van albast. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde Jugendstil figuren. Compositie metaal. (1) Coup de Soleil. (2) Coup de vent. Afmeting: H 36 - 37 cm. In goede staat.
Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.