48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

van Schalkwijk, Woestijn landschap 1240
van Schalkwijk, Woestijn landschap

150 EUR

Brügte?, Landschap in bloei 1241
Brügte?, Landschap in bloei
Startprijs 100 EUR
Nenad Karpov, Winters landschap 1242
Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 100 EUR
J. de Jong, Strandgezicht 1243
J. de Jong, Strandgezicht

140 EUR

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot 1244
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot

50 EUR

Gerriet Postma, Abstract 1245
Gerriet Postma, Abstract
Startprijs 200 EUR
Gerriet Postma, Mondriaan 1246
Gerriet Postma, Mondriaan
Startprijs 250 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, kruiken, bloemen etc. 1247
Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, kruiken, bloemen etc.

250 EUR

Jean Leon, Meisje met hoed 1248
Jean Leon, Meisje met hoed
Startprijs 250 EUR
2x Ongesigneerd, Bloem + fruit stilleven 1249
2x Ongesigneerd, Bloem + fruit stilleven

120 EUR

Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam 1250
Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam

50 EUR

Antiek achter-glas schilderij 1251
Antiek achter-glas schilderij

100 EUR

Charles van Eijck, Damesportret 1252
Charles van Eijck, Damesportret
Startprijs 60 EUR
Willem Bos, Rotterdamse haven met schepen 1253
Willem Bos, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 250 EUR
Wim Bos, Havengezicht Rotterdam 1254
Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 250 EUR
Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier 1255
Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier
Startprijs 80 EUR
Jan Luyken, Oosterse voorstelling 1256
Jan Luyken, Oosterse voorstelling

100 EUR

J. v.d. Linde Jr., Meisjes portret 1257
J. v.d. Linde Jr., Meisjes portret
Startprijs 150 EUR
Monogram F.v.H, Bloemenpracht 1258
Monogram F.v.H, Bloemenpracht

200 EUR

Cor Reisma, Watersnood Nederland 1259
Cor Reisma, Watersnood Nederland

100 EUR

H.M. Woudstra, Kermis met figuren 1260
H.M. Woudstra, Kermis met figuren
Startprijs 200 EUR
Miro, Abstract 1261
Miro, Abstract
Startprijs 250 EUR
Keith Haring, Mannetjes 1262
Keith Haring, Mannetjes

425 EUR

Frans Baayens, Bosgezicht bij Delden 1263
Frans Baayens, Bosgezicht bij Delden

100 EUR

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht 1264
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht

60 EUR

A. Legrand, Man geeft huisvrouw iets 1265
A. Legrand, Man geeft huisvrouw iets
Startprijs 150 EUR
Walter Heimig, Der Trinker 1266
Walter Heimig, Der Trinker
Startprijs 400 EUR
Monogram A.H., Expressionistisch havengezicht 1267
Monogram A.H., Expressionistisch havengezicht

650 EUR

P. Delfi, Hollands havengezicht 1268
P. Delfi, Hollands havengezicht

110 EUR

W.J. Rangé, Schelpenvissers 1269
W.J. Rangé, Schelpenvissers
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Landschap met houten brug 1270
Ongesigneerd, Landschap met houten brug
Startprijs 150 EUR
2x Patrick, Twee havengezichten 1271
2x Patrick, Twee havengezichten

70 EUR

Ongesign., Wintergezicht 1272
Ongesign., Wintergezicht

90 EUR

L.P. Versteeg, Winters dorpgezicht Rothenburg 1273
L.P. Versteeg, Winters dorpgezicht Rothenburg

100 EUR

3x Espen Hagen, Indianen portretten 1274
3x Espen Hagen, Indianen portretten
Startprijs 100 EUR
2x Ongesigneerd, Interieur met figuren 1275
2x Ongesigneerd, Interieur met figuren

200 EUR

Armando, Tree 1276
Armando, Tree

190 EUR

2x Jovanovic Dragan, Landschappen 1277
2x Jovanovic Dragan, Landschappen

80 EUR

Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg 1278
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg

50 EUR

Jan Mankes, Melkende boerin 1279
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 275 EUR
W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling 1280
W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling

60 EUR

J. Schipper, Stadsgezicht met koets 1281
J. Schipper, Stadsgezicht met koets

60 EUR

F. Lebret, Landschap met schapen en herderin 1282
F. Lebret, Landschap met schapen en herderin

40 EUR

H. van Langen, Boeren vrouw handwerkend bij haard 1283
H. van Langen, Boeren vrouw handwerkend bij haard

70 EUR

Ongesigneerd, Potret toreador 1284
Ongesigneerd, Potret toreador

375 EUR

J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap' 1285
J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap'

300 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1286
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 100 EUR
Johan Dijkstra, Noord Hollands landschap 1287
Johan Dijkstra, Noord Hollands landschap

300 EUR