W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
Frank Rosen. 1946 - . Twee lithografieën, 1994. Abstracte composities. Genummerd. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
B. Lieshout. Haan met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
A. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse schepen met figuren op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gerrit Jan Derens. 1831 - 1898. Vissersfamilie in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Houten sculptuur in de stijl van Corneille. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 68 x 4 cm. In goede staat.
G.J. Staller. 1880 - 1956. Vrouwen bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1982. 1940 - . Tolsum. Abstract. Linnen op masonite. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 12,5 x B 7,5 cm. In goede staat.
J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Riviergezicht met figuren en schaapskudde. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Anna Kerling. 1862 - 1946. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd Bosboom. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerk interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse naakte dame. Afmeting: H 65 x B 43 cm. In goede staat.
J. Nachof? Tweede helft 20e eeuw. Vrouwelijk naakt op kleed. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 138 x B 90 cm. In redelijk goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Titel: Boccarinia muziek. Musicerende en dansende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Meeuwis van Buuren. 1902 - 1992. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 98,5 cm. In goede staat.
G. Boysen. 1949. Hollandse School. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 60 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . 20e Eeuw. Hollandse ijspret bij houten brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Reinder Jan Visser. 1904 - 1973. Heide gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 78 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
J. Evans. 21e Eeuw. Strandgezicht Katwijk met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Hussen? Jugendstil. Boerin aan het melken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Delftse haven met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
D. Verstegen. 1904 -. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Can can danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Venneman? 1973. Nr. 82/190. Abstracte compositie venster. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 39 cm. In goede staat.
Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.