Twee delen Japans/Chinees cloisonné. 1x Viskom met vissen decor + bodemmerk. 1x Dekselpot met Foo-hond + signatuur. Afmeting: 22 cm. + Ø 20 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur met glazuur. Tang Dynasty stijl. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren gestoken uit buffelhoorn, met lachende boeddha en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in tuin decor. Verso rood glazuur. Gecontourneerd. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 29,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met onsterfelijken (in hemelrijk) voorstelling. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen + goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood-groen glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/vissen en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/tekst/vogel decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Lowestoft floraal decor. Vijf schotels goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of beschadigd. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen Sung-stijl schenkkan met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen lampenvoet met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari geribbelde porseleinen trekpot met bloemvaas/goud decor. Afmeting: 11 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/floraal decor. Iets vervaagd. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Sang de Boeuf dekseldoos, met zes tekens bodemmerk. 1x Celadon pijpvaas met noppen. Afmeting: Ø 13 - 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Blanc de chine figuur. Chinese keizer. Bakfouten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen knobbelvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in tuin decor. Met console. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Chinees porseleinen bord met familiewapen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen dekseldoos, gecontourneerd. Met draken/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 13,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha's in tuin/vleermuizen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen Familie Rose sauciere met schenktuit. In blad-vorm met tekst. Afmeting: 18 x 12,2 x 4,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting circa: H 9,5 x Ø 8 cm. In goede staat
Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met geisha's in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen craquelé glazuur en vier pootjes. Afmeting: 7,5 x 17 x 23,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Japanse porseleinen Imari figuren. Japans paar. Eén chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese karaktertekens en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Lange Lijs/floraal decor. Eén kopje chip. Afmeting: 8,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Japanse porseleinen Satsuma wierookbrander met figuren en goud decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas in oker-gele kleur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met kraanvogel in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese roodbruine agaat trekpot in pompoen-vorm. Afmeting: 10 x 19 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met zotjes/floraal/Foo-hond decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen geglazuurd figuur. Oude man met stok. Enkele beschadigingen bij basement en stok. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Hookah vaas voor waterpijp.Tin, verzilverd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha met restvergulding, zittende op lotusbloem. Lichte oxidatie. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Dertien-delig Chinees porseleinen theeservies. Familie Rose met floraal decor, geel glazuur en wit metalen montuur. Met bodemmerk. Plus extra zes lepels. Twee kopjes gelijmd. Afmeting: 10 - 21 cm. In ...
Twee Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/coulissen/landschap/vogel/goud decor. Deksel heeft haarlijn. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Kleine Chinese porseleinen celadon wierookbrander met opschrift, oren en staande op drie poten. Afmeting: H 6,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha's in tuin bij pagode/goud decor. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met duiven in landschap decor, tekst en signatuur. Twee chips rand. Afmeting: 49 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met karper/waterplanten decor. Afmeting: H 48 x Ø 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met bloemvaas/coulissen decor. Met geschulpte omranding. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans porselein. Bestaande uit; twee theebussen, één vaas en één bord. Diverse decors. Afmeting: 8 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselpot. Paradijsvogel/goud/Foo-hond decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en ribbels. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vazen met tuin/floraal decor. Beiden gelijmd. Minimale chips bodemrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met marmer-achtig glazuur. Vierkant model. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,7 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Vijf-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met floraal decor. Twee deksel gerestaureerd. Afmeting: H 29 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kommen met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Rood-glazuur Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met krijgers in landschap decor + verso floraal decor. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen met floraal decor. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.