Grote Chinees porseleinen penselenpot met Familie Verte landschap + kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Europees portret Petrus Boudaan Amsterodamensis + goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + goudrand. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met figuren in landschap decor. Eén vaas bovenrand scherf ingelijmd, andere twee vazen goed. Afmeting: H 12,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met vogels in landschap decor. Haarlijn. Afmeting: H 42,5 cm. In redelijke staat.
Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé oorvaas met creme/rood/blauw verlopen craquelé glazuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen/goud decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x Ø 14,1 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: H 7 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met groen/blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, ook verso. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtbruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hoge cup met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schenkkan met oester-vormige waterbak. Met Chinees floraal Familie Rose decor. Afmeting: 28 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Tibetaanse brons vergulde bel (Stupa) met opschrift. Afmeting: 10 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese roodlak dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lotusbloem, symbolen en karaktertekens. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met diverse figuren/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met pioenrozen en goud decor. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen hectagonale dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 6 x 9 x 11 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen/floraal/goud decor. Chicken plate. Randglazuurschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 38,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier schotels craquelé glazuur. Twee koppen goed. Eén kop chip. Eén kop haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goed...
Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal, vogels en granaatappel decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenborden met verso zeebranding decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.