Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...
Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...