Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
208 Resultaten
Kavel: 6000

Makkumer Tichelaar wandplaquette, 1900

Startprijs 150 EUR

Hollandse Makkumer Fayence Tichelaar wandplaquette. Met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 40 x 32 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 6001

Majolica bloempot op zuil

Resultaat: 225 EUR

Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

Majolica bloempot

Startprijs 80 EUR

Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6003

2 Franse pronkkannen, 1900

Startprijs 450 EUR

Twee zeer grote Franse polychrome Fayence neo renaissance pronkkannen met figuren en floraal decor. Circa 1900. Initialen bodemmerk en nummer. Eén vaas gelijmd en beschadigingen. Eén vaas hengsel geli...


Kavel: 6004

Grote antieke Westerwald cachepot + zuil, 1880

Resultaat: 650 EUR

Zeer grote antieke Duitse steengoed Westerwald historisme neo renaissance cachepot met originele zuil. Circa 1880. Familie wapen, heraldiek, ranken et cetera. Minimale chips. Afmeting: 112 x Ø 45 cm. ...


Kavel: 6005

Antieke Majolica vaas

Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Majolica vaas met draak, polychrome. Circa 1890. Kleinere beschadigingen. Afmeting: H 72 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6006

Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

Plateelvaas, De Distel

Resultaat: 400 EUR

Hollandse Distel polychrome platelen Jugendstil vaas. Circa 1910. Floraal/vlinder decor. Schilder J.B. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Majolica paraplubak

Resultaat: 160 EUR

Grote Majolica paraplu-houder met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 6009

Biedermeier theeservies

Resultaat: 160 EUR

Vroeg 19e eeuws Biedermeier porseleinen theeservies. Bestaande uit: theepot, koffiepot, melk/suiker set, negen kop en schotels. Met figuren in landschap decor. Eén schotel haarlijnen. Eén kopje chip. ...


Kavel: 6010

18e Eeuws Duits bord Ø 25,3 cm.

Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Duits Fayence bord. Hanau. Met hert in landschap decor. Chinoiserie. Afmeting: Ø 25,3 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

Antieke Majolica bloempot

Startprijs 150 EUR

Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

Meissen theeservies

Resultaat: 1.100 EUR

Duits porseleinen Meissen theeservies. Groene draak + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot, zes kop en schotels, suikerpot, zes ontbijtborden, één vaas. Afmeting: 7 - 26 cm. In go...


Kavel: 6013

Twee antieke Meissen tafelschalen

Startprijs 1.900 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen Meissen tafelschalen. Knauf. Circa 1900. Met decor van tropische vogels, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele chips bloemen, maar verder in goede staat. Afmeting: 1...


Kavel: 6014

Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat: 4.250 EUR

Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

Porseleinen Meissen haan

Resultaat: 550 EUR

Grote witte Duitse Meissen porseleinen haan. Tweede helft 20e eeuw. Ontwerp J.J. Kaendler in 1741 modelnummer 77169 en met nummer 1387. Twee veren stuk af en 1 veer gelijmd. Afmeting: H 42 cm. In rede...


Kavel: 6016

Majolica vaas, 1900

Resultaat: 200 EUR

Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

18e Eeuwse Delftse trekpot

Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome Doré trekpot met chinoiserie/goud decor. Gemerkt APK. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 6018

17e Eeuwse baardmankruik

Resultaat: 275 EUR

17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6019

Grote Delftse schotel Ø 50 cm.

Resultaat: 325 EUR

Zeer grote Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Gemerkt D. AX-7. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

17e Eeuws Hollands tegeltableau (4-pas)

Startprijs 800 EUR

17e Eeuws Hollands tegeltableau met floraal decor. 4-Pas. Beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6021

18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.

Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.


Kavel: 6022

Kapitale drie-delige pronkvaas, H 70 cm.

Startprijs 1.250 EUR

Kapitale drie-delige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm....


Kavel: 6023

Inktstel met figurengroep

Startprijs 75 EUR

Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 6024

3 Delftse vazen

Resultaat: 900 EUR

Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...


Kavel: 6025

Twee Franse Empire vazen

Startprijs 650 EUR

Twee antiek vergulde Frans porseleinen empire amfora vazen. Met geschilderd Romeins figuren decor. Blindmerken. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6026

4 Apothekerspotten

Startprijs 150 EUR

Vier oude/antieke terracotta/Fayence apothekerspotten. Eén pot gelijmd, verder goed. Afmeting: 23 - 33 cm.


Kavel: 6027

Herend mokka set

Resultaat: 150 EUR

Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6028

17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.


Kavel: 6029

2 Delftse dekselpotten

Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6030

Porseleinen theeservies

Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...


Kavel: 6031

Twee Jugendstil Majolica cachepotten

Resultaat: 140 EUR

Twee antieke historisme polychrome Majolica cachepotten met fratsen en floraal decor. Circa 1890. Eén chip. Afmeting: 26 x 24 x 21 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6032

Zwart porseleinen trekpot

Startprijs 300 EUR

18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

6 Hollandse borden Amstel

Resultaat: 180 EUR

Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Amstel. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6034

5 Hollandse borden

Resultaat: 125 EUR

Vijf 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Oud Loosdrecht M.O.L. En 4 borden Amstel, allle borden hebben schades. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6035

Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen

Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6036

6 Hollandse borden M.O.L.

Resultaat: 225 EUR

Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6037

6 Hollandse borden M.O.L.

Resultaat: 180 EUR

Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Eén bord goed, rest chip. En één bord met haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6038

Hollands tegeltableau

Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws Hollands polychrome tegeltableau met spreuk 'Die pleit om een koe, geeft er één toe'. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 6039

18e Eeuws Delfts bord Ø 16,5 cm.

Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence polychrome papbord met buste en floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6040

Delftse wijwaterhouder

Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Delftse wijwaterhouder met zeemeermin figuur, heilig kruis en cherubijnkop. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6041

Zeldzaam theeservies

Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 19e eeuws porseleinen theeservies met zeegezicht/schepen/goud decor. Bestaande uit: theepot, melkkan (hengsel gelijmd), suikerpot (knop gelijmd), spoelkom, zes kop en schotels. Minimale besch...


Kavel: 6042

Royal Copenhagen serviesgoed

Resultaat: 50 EUR

Antiek Royal Copenhagen serviesgoed. Bestaande uit: Eén theepot, chip. Eén kaarskandelaar. Eén kop + schotel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6043

Vijf-delig Delfts kaststel

Startprijs 850 EUR

19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6044

Hutschenreuther bord

Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.


Kavel: 6045

Basaltware theepot met zilveren theezeef

Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6046

Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6047

Zes Perzische schalen

Resultaat: 70 EUR

Zes oude/antieke Perzische handgedreven schalen. Messing/plated. Afmeting: Ø 20 - 34 cm. In goede staat.