Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
208 Resultaten
Kavel: 6023

Inktstel met figurengroep

Startprijs 75 EUR

Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 6118

Antieke Delftse plaquette

Startprijs 75 EUR

Antieke Delftse fayence plaquette met veerpont decor. In eiken lijst. Circa 1900. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

Majolica bloempot

Startprijs 80 EUR

Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6078

Set porseleinen dekselvazen, H 39 cm.

Startprijs 80 EUR

Twee grote porseleinen dekselvazen met guirlandes/portretmedaillons en goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. x Ø 17 cm. In goede staat.


Kavel: 6085

18e Eeuwse steengoed voorraadpot

Startprijs 80 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6090

Goebel figuur

Startprijs 80 EUR

Groot Duits Goebel porseleinen figuur. Opvliegende eenden. W. Germany. Nr. 3824627. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6113

2 Engelse Delftse borden

Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Groot bord heeft randschade. Afmeting: Ø 22,5 - 31 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6130

4 Antieke Petrus Regout bloempotten

Startprijs 80 EUR

Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.


Kavel: 6168

2 Porseleinen figuren

Startprijs 80 EUR

Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6179

2 Porseleinen duiven

Startprijs 80 EUR

Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6093

6 Diverse beeldjes

Startprijs 90 EUR

Zes diverse oude/antieke figuren. Ongemerkt. 19e - 20e Eeuw. Frankrijk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 16 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 6094

2 Franse beelden

Startprijs 90 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren in de stijl van Jacob Petit. Circa 1835. (1) Man met wijnkorven + fles, arm gelijmd, chip hoed, basement restauratie. (2) Vrouw met wijnkorven en...


Kavel: 6141

3x Meissen soepborden

Startprijs 90 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6065

Makkumer kaststel

Startprijs 100 EUR

Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. Met figuren/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6067

Antieke Delftse wandschotel

Startprijs 100 EUR

Zeer grote antieke Delftse wandschotel naar Otto Eerelman. Circa 1880. Verso gemerkt Delft F. 1. Blindmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.


Kavel: 6103

Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.

Startprijs 100 EUR

Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6119

Lot antieke tegels (20 st.)

Startprijs 100 EUR

Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede sta...


Kavel: 6167

Delftse sierschotel Ø 31 cm.

Startprijs 100 EUR

Polychrome Delftse Fayence sierschotel met duif. Circa 1900. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6196

Servies met zilverwerk

Startprijs 100 EUR

Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 6197

Antiek tegeltableau

Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau met bijbelse verzen voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In matige staat.


Kavel: 6182

Twee blauwe siervazen

Startprijs 110 EUR

Twee Duitse kobalt blauwe porseleinen vazen met floraal decor + goudrand. Circa 1960. Ongemerkt. Afmeting: H 27 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6049

Fayence figuur, Muilezel met vrouw

Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuws polychrome Fayence figuur. Frankrijk? Muilezel met vrouw. Bodemmerk. Restauraties. Afmeting: 22 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6174

Zes delen Engelse keramiek

Startprijs 120 EUR

Zes delen antiek Engels keramiek. Staffordshire England. 1x Schenkkan Staffordshire. 1x Jardiniere Staffordshire. 1x Mand, handgrip gelijmd. 3x Bloempotten, waarvan één gelijmd, één met chip, en één g...


Kavel: 6207

4-Delig rookstel van plateel, 1915

Startprijs 120 EUR

Antiek vier-delig Hollands rookstel van plateel. Met floraal decor. Breetvelt Gouda M.B. A. Circa 1915. Afmeting: 10 x 38 x 27 cm. In goede staat.