Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse etagere tafel met messing beslag, florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Afmeting: 77 x 32 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Grote antieke mahoniehouten kaptafel, met hartvormige spiegel en lades en bandintarsia. 180x150x68cm. In goede staat
Armleunstoel, ca 1880, massief notenhout. In barokstijl. Recentelijk gerestaureerd en gestoffeerd. 120x66x75cm. In goede staat
Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat
Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Biedermeier voltaire met armleuning, ca 1860/1870. Mahonie hout. Gebogen rugleuning met snijwerk, floraal decor. 111x67x60cm. In goede staat
Biedermeier breistoel met hoge rugleuning. ca 1860/1870. Mahoniehout met snijwerk. Stoffeerwerk met leliedecor. In zeer goede staat 118x50x55cm.
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met zijkanten, hengsels en bronzen beslag. Afmeting: 103 x 101 x 55 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten schrijfbureau met opstand en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 110 x 129 x 67 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance dessertkast met opstand en etagere. Circa 1880. Afmeting: 98 x 128 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd. 105x47x22cm. In goede staat
Eiken wandmeubel met in het midden een facet geslepen spiegel. Holland. 20er-Jaren stijl. Afmeting: H 90 x B 195 x D 28 cm. In goede staat.
Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.
Uittrektafel. Historisme. 1910. In neo gotische stijl. Eiken, deels massief. Beide zijden twee maal uittrekbaar. Afmeting: L 234 x H 81 x B 95 cm. Indien beide zijden uitgetrokken dan L 335 cm. In goe...
Buffetkast, deels Gründerzeit 1880. Eiken, deels massief bewerkte panelen met fraai snijwerk en mooie kroon. Afmeting: H 251 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met (band)intarsia, sterren. Vier deuren, twee lades. Sloten en scharnieren vervangen. Verder in goede originele staat. Uit nalatenschap Rex Gildo. Afmeti...
Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet. Circa 1800. Afmeting: 99 x 102 cm. / 150 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.
Engelse mahonie fauteuil. Victoriaans. 1860 - 1870. Met gebogen rugleuning en gedraaide poten. Afmeting: B 68 x H 108 x D 80 cm. In redelijke staat.
Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.
Mahonie commode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: B 95 x H 76 x D 46 cm. In redelijke staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse witte barok commode met messing beslag (daaronder gefineerd). 18e Eeuw. Lichte fineerschade. Afmeting: 77 x 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kist op slede-poten. Met origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 63 x 109 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met geborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Engels eikenhouten secretaire met schrijfklep, lade, en op hoge bolpoten. Circa 1930. Afmeting: 100 x 75 x 42 cm. In goede staat.