Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Franse tafellampen, 1900 2024
Twee Franse tafellampen, 1900

Resultaat:

500 EUR

Lantaarnvormige hanglamp 2025
Lantaarnvormige hanglamp
Startprijs 300 EUR
Verkocht
4 Toneelkijkers, 1900 2026
4 Toneelkijkers, 1900

Resultaat:

120 EUR

Figuurlijke vaas, 1900 2027
Figuurlijke vaas, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Piece de milieu, 1900 2028
Piece de milieu, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Historisme glazen pronkvazen, 1880 2029
2 Historisme glazen pronkvazen, 1880

Resultaat:

180 EUR

Franse porseleinen tafellamp 2030
Franse porseleinen tafellamp
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 2031
Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Originele Louis Vuitton Triangle tas 2032
Originele Louis Vuitton Triangle tas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek draaimolen figuur 2033
Antiek draaimolen figuur

Resultaat:

200 EUR

Pietra Dura wandversiering 2034
Pietra Dura wandversiering
Startprijs 300 EUR
Verkocht
18e Eeuwse bronzen vijzel 2035
18e Eeuwse bronzen vijzel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mameren piedestal met messing 2036
Mameren piedestal met messing

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Marmeren piedestal met messing 2037
Marmeren piedestal met messing

Resultaat:

500 EUR

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad 2038
Groot kruisbeeld belijmd met schildpad
Startprijs 450 EUR
Wijnkoeler 2039
Wijnkoeler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engelse theestoof 2040
Engelse theestoof

Resultaat:

80 EUR

Gordon Bradt, Kinetisch figuur 2041
Gordon Bradt, Kinetisch figuur
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antiek wapenschild, 1800 2042
Antiek wapenschild, 1800

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Globe op voet 2043
Globe op voet

Resultaat:

140 EUR

Antieke Majolica biertap 2044
Antieke Majolica biertap
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen sluitgewicht 2045
Bronzen sluitgewicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk 2046
17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Singer Feitherweight naaimachine, 1954 2047
Singer Feitherweight naaimachine, 1954

Resultaat:

650 EUR