48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

Drie tinnen kannen 2313
Drie tinnen kannen
Startprijs 70 EUR
Vier bronzen/messing schalen 2314
Vier bronzen/messing schalen

40 EUR

Twee koffiebranders 2315
Twee koffiebranders

60 EUR

Vier delen messing 2316
Vier delen messing
Startprijs 50 EUR
Lot antiek devotia (2x) 2317
Lot antiek devotia (2x)
Startprijs 40 EUR
Twee antieke tinnen inktstellen 2318
Twee antieke tinnen inktstellen

60 EUR

Twee antieke tablets, 1910 2319
Twee antieke tablets, 1910
Startprijs 50 EUR
Indonesische dekseldoos, 1920 2320
Indonesische dekseldoos, 1920
Startprijs 60 EUR
Lepelrek + 6 lepels 2321
Lepelrek + 6 lepels

50 EUR

Drie cakevormen 2322
Drie cakevormen

50 EUR

Twee-delige terracotta stoof 2323
Twee-delige terracotta stoof
Startprijs 40 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2324
Tibetaanse sieradenkist

50 EUR

Twee Jugendstil schalen, 1900 2325
Twee Jugendstil schalen, 1900

60 EUR

Vijf antieke apotheker-vijzels 2326
Vijf antieke apotheker-vijzels

50 EUR

Twee Franse cassolettes, 1890 2327
Twee Franse cassolettes, 1890

160 EUR

AEG Mignon typemachine 2328
AEG Mignon typemachine

90 EUR

Koffer met vrijmetselaar attributen 2329
Koffer met vrijmetselaar attributen
Startprijs 110 EUR
Twee-delige marmeren piedestal 2330
Twee-delige marmeren piedestal
Startprijs 140 EUR
Twee penkanderlaren 2331
Twee penkanderlaren
Startprijs 80 EUR
Kapstok met tegels 2332
Kapstok met tegels

70 EUR

Arts and Crafts theedoos 2333
Arts and Crafts theedoos
Startprijs 70 EUR
Antieke petroleumlamp 2334
Antieke petroleumlamp

90 EUR

Vergulde houten crucifix 2335
Vergulde houten crucifix

130 EUR

Antiek eiken zoutvat 2336
Antiek eiken zoutvat

120 EUR