Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Grote Franse porseleinen tafellamp met goud decor en messing armaturen. 20e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...
Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen fontein met meerminnen en wateropvang. Neo Renaissance. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 83 x 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...
Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.