Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule 3596
Franse pendule
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Antieke tafelklok, 1900 3597
Antieke tafelklok, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse pendule 3598
Franse pendule

Resultaat:

70 EUR

Oude reiswekker 3599
Oude reiswekker
Startprijs 80 EUR
Comtoise met harpslinger 3600
Comtoise met harpslinger
Startprijs 80 EUR
Antieke Duitse reiswekker 3601
Antieke Duitse reiswekker
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Frans pendule uurwerk 3602
Frans pendule uurwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Los antiek Frans pendule uurwerk 3603
Los antiek Frans pendule uurwerk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vier antieke Franse pendule uurwerken 3604
Vier antieke Franse pendule uurwerken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke wekkerklok, 1900 3605
Antieke wekkerklok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde pendule,1800 3606
Vergulde pendule,1800

Resultaat:

80 EUR

Vuurvergulde pendule 3607
Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Friese stoelklok 3608
Friese stoelklok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Franse kolompendule, 1820 3609
Franse kolompendule, 1820

Resultaat:

500 EUR

Staande klok 3610
Staande klok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Pendule 3611
Pendule

Resultaat:

140 EUR

Haantjes comtoise 3612
Haantjes comtoise
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Franse wekkerklok, 1890 3613
Franse wekkerklok, 1890

Resultaat:

225 EUR

Plated wandklok 3614
Plated wandklok
Startprijs 80 EUR
Monumentale tafelklok 3615
Monumentale tafelklok
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Franse Charles Dix pendule, 1830 3616
Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat:

275 EUR

Grote vuurvergulde pendule, 1820 3617
Grote vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 2.000 EUR
Franse vuurvergulde pendule 3618
Franse vuurvergulde pendule
Startprijs 1.350 EUR
Vuurvergulde vaaspendule 3619
Vuurvergulde vaaspendule
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Franse Charles Dix porseleinen pendule 3620
Franse Charles Dix porseleinen pendule

Resultaat:

600 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok 3621
18e Eeuwse Friese stoelklok
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Cartier bureauklok 3622
Cartier bureauklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse Bracketklok 3623
Engelse Bracketklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse Louis Seize pendule, 1780 3624
Franse Louis Seize pendule, 1780

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1860 3625
Franse portaalklok, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duitse regulateur 3626
Duitse regulateur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse tafelklok, 1900 3627
Duitse tafelklok, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3628
Schwarzwalder klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Delig klokkenstel 3629
3-Delig klokkenstel

Resultaat:

75 EUR

Friese staartklok 3630
Friese staartklok
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke tafelklok, 1900 3631
Antieke tafelklok, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3632
Friese staartklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3-Delig klokkenstel, 1890 3633
3-Delig klokkenstel, 1890

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule 3634
Franse Charles Dix pendule

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Franse portaalklok 3635
Franse portaalklok

Resultaat:

200 EUR

Weense regelateur 3636
Weense regelateur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Duitse staande klok 3637
Duitse staande klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3638
Franse comtoise

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Frans klok 3639
Antieke Frans klok

Resultaat:

70 EUR

Friese staartklok 3640
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 3641
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3642
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise 3643
Franse comtoise
Startprijs 60 EUR
Antieke staande klok, 1900 3644
Antieke staande klok, 1900
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Duitse tafelklok, 1920 3645
Duitse tafelklok, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke lyra pendule, 1830 3646
Antieke lyra pendule, 1830

Resultaat:

425 EUR