Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse reiswekker 3601
Antieke Duitse reiswekker
Startprijs 35 EUR
Friese staartklok 3640
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Franse comtoise 3643
Franse comtoise
Startprijs 60 EUR
Oude reiswekker 3599
Oude reiswekker
Startprijs 80 EUR
Comtoise met harpslinger 3600
Comtoise met harpslinger
Startprijs 80 EUR
Plated wandklok 3614
Plated wandklok
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok 3630
Friese staartklok
Startprijs 80 EUR
Fries kantoortje 3568
Fries kantoortje
Startprijs 90 EUR
Jura klokje met messing beslag 3530
Jura klokje met messing beslag
Startprijs 100 EUR
Weense regelateur 3636
Weense regelateur
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3641
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3642
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Antieke marmeren klok, 1890 3549
Antieke marmeren klok, 1890
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 3577
Friese staartklok
Startprijs 125 EUR
Antieke Franse reiswekker 3574
Antieke Franse reiswekker
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok 3552
Friese staartklok
Startprijs 180 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1900 3556
Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 180 EUR
18e Eeuwse Friese stoelklok 3621
18e Eeuwse Friese stoelklok
Startprijs 180 EUR
Franse wandklok, 1840 3544
Franse wandklok, 1840
Startprijs 200 EUR
Antieke Carrara pendule, 1870 3559
Antieke Carrara pendule, 1870
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari pendule 3548
Japanse Imari pendule
Startprijs 225 EUR
Antiek marmeren klokkenstel 3545
Antiek marmeren klokkenstel
Startprijs 250 EUR
Ruempol Laren nabouw stoelklok 3546
Ruempol Laren nabouw stoelklok
Startprijs 250 EUR
Franse portaalklok, 1830 3566
Franse portaalklok, 1830
Startprijs 250 EUR
Franse wandklok 3587
Franse wandklok
Startprijs 250 EUR
Staande klok 3610
Staande klok
Startprijs 250 EUR
Franse console klok 3563
Franse console klok
Startprijs 300 EUR
Haantjes comtoise 3612
Haantjes comtoise
Startprijs 320 EUR
Friese staartklok 3534
Friese staartklok
Startprijs 350 EUR
Antieke Franse torenklok, 1900 3554
Antieke Franse torenklok, 1900
Startprijs 350 EUR
Franse pendule met putti, 1890 3505
Franse pendule met putti, 1890
Startprijs 400 EUR
Drie-delig klokkenstel 3550
Drie-delig klokkenstel
Startprijs 450 EUR
Friese staartklok 3532
Friese staartklok
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3565
18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek 3514
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Startprijs 525 EUR
Vergulde empire pendule 3543
Vergulde empire pendule
Startprijs 525 EUR
Antieke Franse Louis Seize klok 3511
Antieke Franse Louis Seize klok
Startprijs 550 EUR
Louis Seize boog-pendule, 1800 3515
Louis Seize boog-pendule, 1800
Startprijs 550 EUR
18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3509
18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Startprijs 600 EUR
18e Eeuws Franse lantaarnklok 3564
18e Eeuws Franse lantaarnklok
Startprijs 600 EUR
Vuurvergulde pendule 3607
Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR
Vuurvergulde vaaspendule 3619
Vuurvergulde vaaspendule
Startprijs 700 EUR
Franse pendule, 1900 3560
Franse pendule, 1900
Startprijs 750 EUR
Franse pendule 3596
Franse pendule
Startprijs 750 EUR
Franse Charles Dix pendule 3523
Franse Charles Dix pendule
Startprijs 800 EUR
Franse pendule, 1900 3521
Franse pendule, 1900
Startprijs 850 EUR
Drie-delig klokkenstel 3502
Drie-delig klokkenstel
Startprijs 900 EUR
Frans Napoleon III Carrara pendule stel, 1880 3562
Frans Napoleon III Carrara pendule stel, 1880
Startprijs 900 EUR