18e Eeuwse Franse Neuchatelle pendule met spillegang en kwartierslag op dubbele bel. Vergulde latoen-koperen ornamenten. Krimpnaad zijkant boven. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge. Met maanstand, seconden-aanduiding, datum en dag-aanduiding. J.S. van Geffen, Amsterdam.en met wekker functie touw mist Afmeting: H 265 cm. In goede st...
Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Louis Seize pendule met Korinthische zuilen en feninksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tafelklok met kabouter en Lenzkirch uurwerk. Weekloper, stil uurwerk. Met houten basement, metalen kabouter en messing klok. Circa 1880. Afmeting: 49 cm. Functies niet getest. In goede ...
Antieke Franse marmeren Louis Seize klok. Le Roy Paris. Circa 1800. Retouches wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Weekloper. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Franse Tete de Poupée boulle klok door Collier a Paris. Gesigneerd uurwerk Collier a Paris met slagwerk op bel, touwtjesslinger met spillegang. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Engelse monumentale klok met carillon speelwerk op acht bellen. Met floraal decor + snijwerk. Kwartier-slag, met datum aanduiding + maanstand. Vier bells + acht bells functie. Sile...
Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...
Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Empire pendule met engel en vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. Functies niet getest. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Kleine vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. In ongereinigde originele staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zeldzame antieke Franse pendule met sluipende indiaan. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 x 60 x 21 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...
Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.
Engelse staande klok. Wortelnoten met bandintarsia. Met antiek uurwerk. Circa 1800. Huwelijk. Bel, secondenwijzer en datumwijzer missen. Afmeting: H 223 cm. In redelijke staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met Griekse vrouw en bloem. Circa 1820. Peddel bij boot niet origineel. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 51...
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule. Historisme. Verguld. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Gesigneerd Morenau. Circa 1890. Compositie metaal met onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse empire pendule met officier te paard. Stil uurwerk met touwtjesslinger. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met floraal intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
Ruempol Laren nabouw stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Handbeschilderd. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bij omranding uurwerk enkele haarlijnen. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 142 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule met Oriëntaalse vrouw met parasol en paradijsvogel. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Prachtige vergulding. Afmeting: 48 cm. In go...
Antieke Franse messing glaspendule. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Ongemerkt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met wekker. Huwelijk oud/nieuw. Afmeting: 117 cm. In redelijke staat.
Antieke Carrara marmeren pendule. Circa 1870. Uurwerk mogelijk niet origineel. Huwelijk. Wijzerplaat gelijmd + geschilderd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Franse mahoniehouten pendule met floraal intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Emaille wijzerplaat. Afmeting: 54,5 cm. In zeer goede staat.
Vergulde Franse bronzen tafel Cartel-pendule. Raingo Freres. Met putti en emaille cartouches. Glaasje mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans Napoleon III Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:...
19e Eeuwse wortelnoten Franse console klok met emaille wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 77 x 41 x 19 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse lantaarnklok met vergulde wijzerplaat en emaille cartouches. Eén mist. Spillegang en slagwerk. Afmeting: 44 x 26 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang. IJzer + messing wijzerplaat. Eén wijzer! Slagwerk op grote bel. Afmeting: 36 x 17 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, zwart-marmeren empire portaalklok met compensatieslinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede staat. Uurwerk behoe...
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang, harpslinger en halfuur-slag op bel. Hy Dognon a Saujon. Afmeting: 45 x 16 x 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule met compositie metalen gepolychromeerde dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1930. Afmeting: 40 x 45 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse deposé Brevete wekker tafelklok met paardenmenner. Compositie metaal. Circa 1900. Eén stukje mist. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse keramieken pendule met figuren/goud decor. Circa 1880. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Lot met acht oude/antieke Schwarzwald mini-wandklokken. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Franse miniatuur staande klok met brons. Notenhout. Circa 1860. Achtdaags stil uurwerk. Eén lijst mist. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Franse houtgestoken en gepolychromeerde wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Slinger + gewichten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 63 cm.
Duitse notenhouten Kieninger twee-gewichten snaar-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
Antieke Schwarzwalder klok met wekker. Deuren missen. Functie niet getest. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Zuid-Amerikaanse vrouw op voltaire met papegaai. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In g...
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Kleine oude ronde, plated messing reiswekker. Met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing reiswekker. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Groot vroeg 19e eeuws Frans empire pendule uurwerk. Achtdaags-uurwerk met touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Los antiek Frans pendule uurwerk. 19e Eeuw. Jacot & Cie., Lemaire a Paris. Gave wijzerplaat. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke notenhouten wekkerklok met messing. Circa 1900. Veren zitten vast. Afmeting: 24 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen vergulde Jugendstil pendule. Kozak te paard. Circa 1880. Achtdaags- Frans stil uurwerk. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok, circa 1915. Met messing slinger, gewichten en wijzerplaat. Weekloper met halfuurslag. Afmeting: 198 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en peerslinger. Lichte craquelé in wijzerplaat. Annotatie 1798. Afmeting: 38 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.
Monumentale Rococo gesneden tafelklok met Bracket-uurwerk + mechaniek en Amsterdamse wijzerplaat. W. van Veen Amsterdam. Huwelijk met aanpassingen. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 80 x 56 x 23 c...
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Kinderen met bal, bloem en boek. Circa 1820. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Kleine vuurvergulde bronzen Empire vazen-pendule met floraal opzetstuk (origineel). Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.
Cartier bureauklok, ovaal model, verguld mechanisch klokje met een bruine rand, iets beschadigd. In originele doos. 7509 07971, veer vast,
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Eén deel marmer gerestaureerd. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met floraal intarsia. Met vuurvergulde messing ornamenten. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50,5 cm. In zeer goede ...
Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker staande klok. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal snijwerk. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 212 cm. In goede staat.