Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule. Historisme. Verguld. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Gesigneerd Morenau. Circa 1890. Compositie metaal met onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse empire pendule met officier te paard. Stil uurwerk met touwtjesslinger. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met floraal intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
Ruempol Laren nabouw stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Handbeschilderd. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bij omranding uurwerk enkele haarlijnen. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 142 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule met Oriëntaalse vrouw met parasol en paradijsvogel. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Prachtige vergulding. Afmeting: 48 cm. In go...
Antieke Franse messing glaspendule. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Ongemerkt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met wekker. Huwelijk oud/nieuw. Afmeting: 117 cm. In redelijke staat.
Antieke Carrara marmeren pendule. Circa 1870. Uurwerk mogelijk niet origineel. Huwelijk. Wijzerplaat gelijmd + geschilderd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Franse mahoniehouten pendule met floraal intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Emaille wijzerplaat. Afmeting: 54,5 cm. In zeer goede staat.
Vergulde Franse bronzen tafel Cartel-pendule. Raingo Freres. Met putti en emaille cartouches. Glaasje mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans Napoleon III Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:...
19e Eeuwse wortelnoten Franse console klok met emaille wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 77 x 41 x 19 cm. In goede staat.