Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...
Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.
Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Geelgouden collier met hanger, 585/000, bezet met een roosgeslepen diamant. Een fijn gourmetcollier met een grote gouden spiegelchatonhanger, met ronde rand, bezet met een roosgeslepen diamant 9x7,8mm...
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...