Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.
Twee oude Perzische kleden met floraal decor. Afmeting: 120 - 150 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware antieke facet geslepen kristalglazen karaffen met gesatineerd floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.
Vijf Engelse porseleinen Staffordshire honden. Zogenaamde bordeel honden. Circa 1900. Eén hoofd gelijmd. Afmeting: 11 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen rozensteker vaas met goud/wapen/tekst decor + annotatie 1857. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken vazen. Societé Ceramique. 1x Jugenstil oorvaas, landschap decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x Jugendstil oorvaas, koeien decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x...
Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.
Lot oud/antiek Duits porselein. Bestaande uit: 12x Fürstenberg eierdoppen. 1x handbeschilderde schaal met floraal/insecten en goud decor, 19e eeuw. 1x Hutschenreuther tablet met roze roos decor. Afmet...
Duits porseleinen vrouw in jurk met goud decor. 60er-Jaren. Gemerkt met kroon en W 1764. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Rhodian plateel knobbelvaas. Delft polychrome vijzel. Delfts Bleu menage-set. Westraven Delft polychrome presenteertablet. Afmeting: 16 - 48 cm....
Grote antieke Duitse porseleinen valk. Gesigneerd M. Herman Fritz. Fraureuth Kunstabteilung. Circa 1920. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,
Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. Inscriptie JH 1796. Gewicht circa 49 gram. In goede staat.
Zilveren poederdoos, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met florale gravure met bloemen en krullen. Het achterdeksel is voorzien van guillochepatroon grootte 6,5x7cm. ca 67 gram. In go...
Zilveren miniatuur golfspeler, 835/000, met golftas en met club in de hand. jl.: f:1990. 4x3x8cm. totaal ca 56 gram. In goede staat
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met filigrain en opgesoldeerde appliqueen. MT.: Jacobus van Dam, Schoonhoven. jl.:e. 1864. 5x5x2,5cm. ca 35 gram. Een enkel deuk...
Lot met 4 zilveren bestekdelen, 833/000, met een taartschep met een lofje aan de steel, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:p:1925, 2 suikerscheppen met gecontourneerde bak en één voorzien van ee...
Drie zilveren bakjes, BWG, rond bakje op voet versierd met meanderpatroon en floraal decor. Ovaal dekseldoosje met floraal decor langs de zijkanten en de rand en een ovaal doosje met kruldecor op het ...
Staphorster zilveren mantelhaak, 835/000, gecontourneerd model met versiering, de haak is voorzien van een gravure: J.M.R. MT.: A.J.Keus, wed. A.O.Drost, Staphorst, 1949-1983. ca 39 gram, 12x5cm. In g...
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
Bijbel, het nieuwe testament, 1862, met bruin leren kaft voorzien van een zilveren slot, 833/000. Gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: J.Kooiman, Schoonhoven jl.:g:1866. 9x16x5cm. In ...
Vier-delig plated toilet-garnituur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroondragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Haa...
Zilveren natfruitlepel met spitse florale opengewerkte bak en steel. 835/000 L 18 cm. Mr. Schoorl-Zilver n.v. Amsterdam/Loenen. jl: P 1950. Gewicht circa 26 gram. In goede staat.
Drie zilveren lepels, 833/000, met 2 sauslepels, één met filetrand en één met waaiersteel en een theeduim met filetrand. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl,:K:1920. 8,5-16cm. totaal ca 127 g...
Zilveren buhda-to-buhda ring, 925/000. breedte 8 mm, ø 52. ca 9,25 gram.
Zilveren collier, 925/000, met drie zilveren munten, 50 Franse frank, 1974, 1974 en 1977. Twee voorzien van een zilveren muntrand. Totaal ca 114 gram. 70 cm. In goede staat
Lot met 5 nieuwe Ti Sento ringen, 925/000, met zirconia's, turkoois en parelmoer. diverse maten, 48-56. Nieuw in originele doos
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een ovale kop bezet met een grote ovale cognackleurige zirconia en een rand met witte en een rand met cognackleurige zirconia's. ø20x19mm. ø 56....
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met rekband. Klein ovaal gouden horlogekastje. Mechanisch. gemerkt Monte. Voorzien van een double rekband. 14x16mm. Totaal gewicht horloge 16,2 gram
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Halfronde oorknoppen versierd met een lijnenbewerking en een witgouden stukje bezet met een kleine singlecut geslepen diamant. 10 mm. ca 0,80 gram. Nieuw
Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche met in het midden een markiesvormige opening bezet met een briljant geslepen diamant en 2 kleien geslepen stukjes diamant aan de zijkant. 55 mm. 2,...
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.
Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.
A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands affiche 1940 - 1945 Nederland in oorlogstijd. Stichting Heerengracht 597 Amsterdam. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...
H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Grote tinnen wandschotel met gravering Henry IV. Circa 1900. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke lamp, ca 1890, compositie materiaal en polychromie. Later geëlectrificeerd. 70x40cm. In goede staat
Antieke koperen kolenkit met handbeschildering. Figuren in interieur. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zes delen smeedijzer voor de openhaard. 19e Eeuw. Onder andere met messing. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.
Vier koperen steelpannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen buitenkranen in Empire-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1915. Bestaande uit: Messing Art Nouveau kraantjeskan, gemerkt met adelaar. Kraantje is eraf, maar wel aanwezig, echter iets verbogen. En een Gouda platelen vaas. Decor prinse...
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde tablets met floraal decor. Afmeting: Ø 50 - 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met melange glas. Afmeting: 15 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Blauwe verzamelmap met Duitse WO I veldpost met postzegels en stempels. Met krantenknipsel 1945, Chemnitz Ambtliche Bekanntmachungen der Stadt Chemnitz 6. Oktober 1945. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede ...
Twee oude Oosterse uit been gesneden flacons. Eén maal salamander op vrucht. Eén maal vogels in bosschage. Afmeting: 6,5 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten beschilderd vat. Circa 1900. Met landschap/floraal/spreuk decor. 'Wie het kleyne niet eert is het grote niet weert'. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Oosters, houtgesneden schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Junghans tafelklok met wekker. Circa 1900. Drie rozetten missen. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gemerkt B + W. Circa 1890. Kroon en tollen niet origineel. Afmeting: 100 cm. In redelijke staat.
Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrine in Barok-stijl. Twee stukjes lijst weg. Circa 1920. Afmeting: 80 x90 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vurenhouten kinderstoel op wielen. Afmeting: 46 x 40 x 60 cm. In goede staat.