Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Engelse hangoor tafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gemberpot
Resultaat: 1.700 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Mahonie Jugendstill tafel, 1910
Resultaat: 130 EUR

Mahonie Jugendstil bijzettafel. Circa 1910. Afmeting: 60 x 75 x 50 cm. In goede staat.

2 Chinese zilveren Tuck Chang kelken
Startprijs 800 EUR

Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 850 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Japanse goud Imari vaas
Resultaat: 140 EUR

Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Kleine spiegel, H 66 x B 43 cm.
Resultaat: 50 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.

Eiken Barok kist
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist op slede poten. Slot beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 63 x 56 x 114 cm.

2x Antiek tin
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 700 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..

Oude armleunstoel + voetenbank
Resultaat: 100 EUR

Oude Barok-stijl bruin lederen armleunstoel + voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 76 x 70 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 36,8 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met draak/phenix/ vleermuis/floraal/gouden decor. Plus verso blauw/rood florale decor. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese knobbelvaas
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafeltje.
Resultaat: 70 EUR

Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.

Eikenhouten borden wandrek
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen schemerlamp
Startprijs 180 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen tafellamp met Foo-honden koppen/floraal/vogel decor. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startprijs 250 EUR

Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.

5x Imari kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Chinese Flambé vaas
Resultaat: 225 EUR

Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.