Zilveren collier en hanger, 835/000, met diamant. Gourmetcollier met ruitvormige hanger met 9 roosgeslepen diamanten. ø4-6,7mm. grootte hanger 36x19mm, inclusief hangeroog. lengte 63 cm. totaal ca 12,...
Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met munten, Zilveren dubbelketjes armband, 1930-1941, manchetknopen met kwartje en dubbeltje, 2 colliers met gezaagde 1/2 gulden en 1 gulden en een ringetje met zilveren munt. T...
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met emaille, markesiet en parel. Oorhangers in de vorm van een vlieg met groene blauwe emaille vleugels, robijntjes als ogen en versierd met parels en markesiet. 34x24mm....
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met ronde bloedkoralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. In goede staat
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren zodiacs, 925/000, met een steenbok, een stier en een waterman. Grootte ca 19x22mm. totaal ca 18,5 gram. Nieuw
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...
Collier van gitten voorzien van geelgouden streeksluiting met graveerwerk, 585/000. Collier van 3 rijen gefacteerde gitten, ø 5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met een geschulpte rand voorz...
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte kop en in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 12x10mm. Breedte kop 16 mm. ø 6,2 gram. ø 55. In goede staat
Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Lot barnstenen sieraden met met een collier, 3 armbanden en een hanger. Totaal 98,6 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, peervormig met een diamant in peervorm met oud-slijpsel in zilveren rand. Grootte hanger 20x8mm. totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Standaardje met 27 zilveren oorstekers in 5 diverse modellen, 925/000. In goede staat
Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge met ketting, 925/000, Engels zakhorloge in zilveren kast met zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige elementen. Voorzien van sleutelopwinding. Veer zit vast. Voorzien van een h...
Oorhangers,333/000, met onyx. Brisures met daarop een ovale schild met een ovale onyx. 22x12mm. ca 2,9 gram. In goede staat