Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren hanger met diamant
Resultaat: 425 EUR

Zilveren collier en hanger, 835/000, met diamant. Gourmetcollier met ruitvormige hanger met 9 roosgeslepen diamanten. ø4-6,7mm. grootte hanger 36x19mm, inclusief hangeroog. lengte 63 cm. totaal ca 12,...

Chinese schotel Ø 25 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden met munten
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren sieraden met munten, Zilveren dubbelketjes armband, 1930-1941, manchetknopen met kwartje en dubbeltje, 2 colliers met gezaagde 1/2 gulden en 1 gulden en een ringetje met zilveren munt. T...

4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startprijs 250 EUR

Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers met emaille, insect
Resultaat: 60 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met emaille, markesiet en parel. Oorhangers in de vorm van een vlieg met groene blauwe emaille vleugels, robijntjes als ogen en versierd met parels en markesiet. 34x24mm....

Collier bloedkoraal met gouden slot
Resultaat: 100 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met ronde bloedkoralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. In goede staat

4x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Lot zilveren zodiacs
Resultaat: 40 EUR

Lot met 3 zilveren zodiacs, 925/000, met een steenbok, een stier en een waterman. Grootte ca 19x22mm. totaal ca 18,5 gram. Nieuw

Gouden hanger amethist
Startprijs 275 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...

Collier van gitten met gouden slot
Resultaat: 140 EUR

Collier van gitten voorzien van geelgouden streeksluiting met graveerwerk, 585/000. Collier van 3 rijen gefacteerde gitten, ø 5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met een geschulpte rand voorz...

Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Gouden ring met granaat
Startprijs 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte kop en in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 12x10mm. Breedte kop 16 mm. ø 6,2 gram. ø 55. In goede staat

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Mahonie bureau
Resultaat: 1.400 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Lot barnstenen sieraden
Startprijs 60 EUR

Lot barnstenen sieraden met met een collier, 3 armbanden en een hanger. Totaal 98,6 gram. In goede staat

Gouden hanger met diamant
Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, peervormig met een diamant in peervorm met oud-slijpsel in zilveren rand. Grootte hanger 20x8mm. totaal ca 1,2 gram. In goede staat

Engelse hoekkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Oorhangers met opaal
Startprijs 80 EUR

Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Chinese Sung vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Zilveren oorstekers
Resultaat: 30 EUR

Standaardje met 27 zilveren oorstekers in 5 diverse modellen, 925/000. In goede staat

Grote Chinese gemberpot + console
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge & ketting
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge met ketting, 925/000, Engels zakhorloge in zilveren kast met zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige elementen. Voorzien van sleutelopwinding. Veer zit vast. Voorzien van een h...

Oorhangers met onyx
Resultaat: 100 EUR

Oorhangers,333/000, met onyx. Brisures met daarop een ovale schild met een ovale onyx. 22x12mm. ca 2,9 gram. In goede staat