18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Antieke eikenhouten Westminster staande klok 3 gewichter met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
J. Solt/Salt?. Circa 1910. Vrouwen op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse gravure. Belegerij Münster 1659. Enkele vochtplekken. Gravure op papier. Afmeting: 32 - 69 cm. In redelijke staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
J. Kielstra 1953. Drentse boerderij in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met diamant en smaragd., Ring met een rechthoekige kop bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en in een kruisvorm hieromheen 8 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 12,5 mm. ca...
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.