Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 7748
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Franse datumpendule, 1880 3555
Franse datumpendule, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Japanse kop en schotels 7741
3x Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Franse portaalklok 3519
Franse portaalklok
Startprijs 250 EUR
Vuurvergulde pendule 3512
Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR
6x Antieke Chinese tempel figuren 7705
6x Antieke Chinese tempel figuren
Startprijs 250 EUR
Franse Charles Dix porseleinen pendule 3505
Franse Charles Dix porseleinen pendule
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x Antieke Chinese tempelwachters 7698
2x Antieke Chinese tempelwachters

Resultaat:

150 EUR

Grote antieke schotel Ø 33,5 cm. 7691
Grote antieke schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Chinese vaas + sokkel 7655
Chinese vaas + sokkel
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese Sung vaas 7648
Chinese Sung vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 7641
2 Chinese borden

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
3x Divers metaalwerk 2309
3x Divers metaalwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spaans diorama van zeilschip 2302
Spaans diorama van zeilschip

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese opium pijp 7605
Japanse/Chinese opium pijp

Resultaat:

80 EUR

Antieke theestoof, 1900 2295
Antieke theestoof, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese Lange Lijs vaas 7598
Chinese Lange Lijs vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Japanse bronzen voorwerpen 7591
2x Japanse bronzen voorwerpen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mahonie kist met inhoud 2259
Mahonie kist met inhoud

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee marmeren coupes 2252
Twee marmeren coupes

Resultaat:

100 EUR

Sigarentrommel 2245
Sigarentrommel
Startprijs 40 EUR
Chine de Commande bord Ø 22,7 cm. 7555
Chine de Commande bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7548
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zakkroonluchter 2116
Zakkroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Miniatuur schilderijen 2102
4x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen kraagkandelaar 2066
Bronzen kraagkandelaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen tafelspiegel 2059
Bronzen tafelspiegel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jugendstil karaf 2052
Jugendstil karaf

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier Hoedendozen 2016
Vier Hoedendozen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kristallen vaas met vergulding 2009
Kristallen vaas met vergulding

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Resultaat:

900 EUR

Chinees porseleinen tafellamp 7541
Chinees porseleinen tafellamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Antieke gravures 1347
2x Antieke gravures

Resultaat:

90 EUR

J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1340
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw 1333
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7505
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7498
Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

3 Chinese plaquettes 7255
3 Chinese plaquettes
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1297
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese drakenkom Ø 20 cm. 7248
Chinese drakenkom Ø 20 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Adam & Eva 1290
Ongesigneerd, Adam & Eva

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier 1283
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier

Resultaat:

120 EUR

Antieke Chinese vaas 7212
Antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm. 7205
Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

500 EUR

5-Delig Imari kaststel 7198
5-Delig Imari kaststel
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR