Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engels theeservies Oakley China 6091
Engels theeservies Oakley China

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
12x Delfts aardewerk 6108
12x Delfts aardewerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Platelen dekselvaas 6126
Platelen dekselvaas

Resultaat:

80 EUR

5x Bierpullen (divers) 6143
5x Bierpullen (divers)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Theeservies 6160
Theeservies

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis) 6177
Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis)

Resultaat:

45 EUR

Delfts blauw kaststel, 1900 6190
Delfts blauw kaststel, 1900
Startprijs 50 EUR
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm. 6194
2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 90 EUR
5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm. 6207
5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Antiek Höchst figuur, 1800 6224
Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 20 EUR
Verkocht
18e Eeuwse gemberpot 7015
18e Eeuwse gemberpot

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese schotel Ø 23,2 cm. 7032
Zeldzame Chinese schotel Ø 23,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Chinese Familie Rose vaas 7049
Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot 7066
Chinese dekselpot

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 36,8 cm. 7083
Chinese schotel Ø 36,8 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Bronzen schemerlamp 7101
Bronzen schemerlamp
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Chinese pijpvazen 7118
2x Chinese pijpvazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Flambé vaas 7135
Chinese Flambé vaas

Resultaat:

225 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan 7152
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan
Startprijs 150 EUR
Chinese schotel Ø 25 cm. 7169
Chinese schotel Ø 25 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
4x Chinees porselein 7186
4x Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7199
Chinese gemberpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm. 7203
2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

2x Chinese Banko Ware trekpotten 7216
2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 50 EUR