Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Antiquarisch
Startprijs 25 EUR

6x Antiquarisch. Bestaande uit: Vier etsen knotwilgen + 2 stripbladen Judge Dredd 1983. Afmeting: 28 - 34 cm. In redelijk/goede staat. n

4x Handwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen handwerk. 19e - 20e Eeuw. Brocant, Petit Point, borduurwerk. Afmeting: 28 - 110 cm. In goede staat.

Antieke lederen buiktas
Resultaat: 300 EUR

Antieke lederen buiktas met elf lederen verdeelvakken. Western? Afmeting: 14 x 60 x 4,5 cm. In goede staat.

2x Oude Loewe Opta radio's
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

Lot ansichtkaarten
Resultaat: 20 EUR

Lot oude/antieke ansichtkaarten. Divers. 20e Eeuw. Hoofdzakelijk koningshuis Nederland en Engeland. Onder andere Lady Di. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Lot albums met postkaarten
Resultaat: 130 EUR

Groot lot albums met postkaarten. Hollands koningshuis en andere. Unieke verzameling. Elf albums. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Verzameling bankbiljetten etc.
Resultaat: 110 EUR

Album met verzameling bankbiljetten + noodgeld Duitsland. Onder andere; Weimar Republiek + oude Nederlandse, Japanse, Oostenrijkse en Russische bankbiljetten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 22 ...

Diverse poststukken
Startprijs 25 EUR

Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.

Likeurkelder met intarsia
Resultaat: 190 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder met intarsia, compleet met karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Barometer met thermometer, geheel met snijwerk. Onder andere met hert, jachthoorn en blad decor. Circa 1900. Afmeting: 47 x 24 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 275 EUR

19e eeuwse engelse neogotische mahonie houten barometer Admiral Fritzroy. Afmeting: 115 cm. In goede staat

Perzisch kleed, 180 x 126 cm.
Resultaat: 275 EUR

Perzisch fijngeknoopt zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 180 x 126 cm. In goede staat.

Oud Perzisch Bidjar kleed, 166 x 248 cm.
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch Bidjar kleed in de kleuren rood/bruin, met floraal decor. Afmeting: 166 x 248 cm. In goede staat.

Zilver vergulde slavenband
Startprijs 70 EUR

Goud op zilveren slavenband, 835/000 585/000, bolmodel voorzien van een scharnier en bakslot. Breedte 6 mm. 6x53,5mm. Voorzien van gebruiksporen. ca 12,9 gram.

Lot zilver (brillen)
Resultaat: 140 EUR

Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat

3 Zilveren lepels, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke zilveren lepels met een peervormige bak en steel met lofje, Middelburg. 1x MT.: Jan C. van Hemert, jl.:X:1761, 1x MT.: Johannes d'Hoy II, 1773-1783. 1x onbekend. 20 cm. Totaal ca 150 gram...

Zilveren fruitschaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...

Zilveren Christofle bestek
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder zilveren Christofle bestek, 925/000, versierd met een rand met lambrequins en een versierd ornament aan de achterzijde. Het bestek bestaat uit een viscouvert met 6 messen en vorken, 5 tafelv...

Zilveren dienblad
Resultaat: 425 EUR

Zilveren ovaal dienblad, BWG, ovaal model met 4 inspringen in de opstaande rand. 47x32x2,5cm. ca 982 gram. Voorzien van gravure aan de achterzijde. 1904-4 juli-1929. In goede staat.

Zilveren dienblad op pootjes
Startprijs 575 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal bewerkte rand, geplaatst op 4 krulpoten. 35x24x3cm. MT.: N.Lieshout en Co., Amsterdam, 1876-1890. Winkelmerk Hoeker & zoon. ca ...

Zilveren dienblad
Resultaat: 850 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, rechthoekig model met ingesprongen hoeken versierd met een rand voorzien van florale bewerking. 31x45cm. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. ca 1380 gram. In zeer goede ...

Grote zilveren schaal
Startprijs 700 EUR

Fraaie grote zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op een gecontourneerde voet voorzien van grepen in de vorm van voluten met acanthusblad. 46x25x15cm. ca 1060 gram. In zeer goede staat

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Zilveren dekseldoos, 800/000, ovaal gecontourneerd model fraai versierd met floraal graveerwerk en opgelegde elementen. Geplaatst op 4 bewerkte krulpoten. Op het deksel voorzien van een zilveren eleme...