Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.
Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken, vergulde, altaarstukken. Afmeting: 16 x 45 x 3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees tin. Circa 1900. Bestaande uit: tablet, twee stapeldozen (beschadigd) en twee vaasjes. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde Chinese of Japanse bronzen wierookbrander. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese tinnen kandelaar met draken en lotusbloem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vergulde Chinese bronzen boeddha. Afmeting: 31cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke metalen Oosterse tabakspijpen. Afmeting: 15 - 38 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees vergulde houtgesneden altaarstukken. Floraal + figuren decor. Afmeting: 22 - 41 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord metí bloempot decor + bo...
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes met geisha's/tekst decor. In houten lijst. Afmeting: H 33 x B 19 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
17e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. + Ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.
Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal landschap met coulissen/figuren decor, en gecontourneerde omranding, gelijmd. Eén maal coulissen/peterselie decor, chip. Afmeting: Ø ...
Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.