Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
3147 Resultaten
Verkocht
Familie Rose kom
7762
Familie Rose kom

Resultaat:

900 EUR

3x Imari borden
7761
3x Imari borden
Startprijs 40 EUR
Grote Chinese vaas Ø 57,5 cm.
7760
Grote Chinese vaas Ø 57,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Antieke Chinees porseleinen boeddha
7759
Antieke Chinees porseleinen boeddha
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Chinese bonsai bloembakken
7758
2x Chinese bonsai bloembakken

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden
7757
2x Kang Xi borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
5x Antieke Japanse vazen
7756
5x Antieke Japanse vazen

Resultaat:

30 EUR

2x Chinese vazen
7755
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Chinese spekstenen stempels
7754
2x Chinese spekstenen stempels

Resultaat:

35 EUR

5x Antiek Chinees Imari
7753
5x Antiek Chinees Imari
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5x Imari kop en schotels
7752
5x Imari kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas
7751
Chinese vaas

Resultaat:

170 EUR

2x 18e Eeuwse Japanse Kakiemon borden
7750
2x 18e Eeuwse Japanse Kakiemon borden
Startprijs 350 EUR
Verkocht
17e  Eeuwse Kang Xi vaas
7749
17e Eeuwse Kang Xi vaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein
7748
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein
7747
3x Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

2x Familie Rose plaquettes
7746
2x Familie Rose plaquettes
Startprijs 400 EUR
Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein
7745
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
7744
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (10x)
7743
Lot Chinees porselein (10x)

Resultaat:

170 EUR

Lot Chinees porselein (17x)
7742
Lot Chinees porselein (17x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Japanse kop en schotels
7741
3x Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

9x Japans/Chinees porselein
7740
9x Japans/Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
7x Familie Rose porselein
7739
7x Familie Rose porselein
Startprijs 30 EUR