Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter 5514
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
3 Colenbrander Ram borden 6008
3 Colenbrander Ram borden

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse gemberpot 7015
18e Eeuwse gemberpot

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 35 cm. 7116
Chinese vaas, H 35 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Blauw witte dekseldoos 7304
Blauw witte dekseldoos

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Blauw witte schotel. 7324
Blauw witte schotel.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm. 7640
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1820 3507
Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Stel bronzen figuren 5005
Stel bronzen figuren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860 7024
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal, Ø 19,5 cm. 7125
Chinese celadon schaal, Ø 19,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij 7429
Chinees rolschilderij

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij 7430
Chinees rolschilderij

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4214
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet 4234
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4240
Mahonie bureau

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Marmeren beeld 5001
Marmeren beeld

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas 7098
Familie Rose vaas

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Gouden armband 612
Gouden armband

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee 1154
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm. 7297
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
17e  Eeuwse Kang Xi vaas 7749
17e Eeuwse Kang Xi vaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Bronzen Mercurius figuur 5003
Bronzen Mercurius figuur

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3548
Lantaarnklok

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2x Duitse Barok zuilen, 1700 4236
2x Duitse Barok zuilen, 1700

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Engels kerstservies 6005
Engels kerstservies

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Heubach plaquette 6015
Antieke Heubach plaquette

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram schalen 6130
2 Colenbrander Ram schalen

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot 7006
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 43,3 cm. 7025
Grote Chinese vaas, H 43,3 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 36,8 cm. 7083
Chinese schotel Ø 36,8 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas op sokkel 7308
Grote Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinees draken bord. 7589
Chinees draken bord.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Oude Chinese munten 7602
2 Oude Chinese munten

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke vuurvergulde pendule, 1820 3508
Antieke vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Gouden collier met diamant 503
Gouden collier met diamant

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren 1380
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Duits draaiorgel 2003
Duits draaiorgel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
3 Colenbrander Ram vazen 6019
3 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese kraantjeskan 7058
Chinese kraantjeskan

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Huisaltaar 7686
Huisaltaar

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 45
Zilveren bestek

Resultaat:

1.020 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaren 5
Paar zilveren kandelaren

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden beursje 358
Gouden beursje

Resultaat:

1.000 EUR