Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden oorknoppen 905
Gouden oorknoppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilver vergulde ring 839
Zilver vergulde ring

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot zilveren horloges 3x 696
Lot zilveren horloges 3x

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 TiSento ringen 624
5 TiSento ringen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren collier met 3 zilveren munten 622
Zilveren collier met 3 zilveren munten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Buddha-to-buddha ring 620
Buddha-to-buddha ring

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren natfruitschep, 1950 323
Zilveren natfruitschep, 1950

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren natfruitschep, 1935 321
Zilveren natfruitschep, 1935

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plated toiletgarnituur 312
Plated toiletgarnituur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren slot 282
Bijbel met zilveren slot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bonbonniere & lepel 270
Bonbonniere & lepel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staphorster mantelhaak 257
Staphorster mantelhaak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen zilver 256
3 Delen zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoos 123
Zilveren pepermuntdoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur golfspeler 103
Zilveren miniatuur golfspeler

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren poederdoos 78
Zilveren poederdoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese standaard met medaillon 7538
Chinese standaard met medaillon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
23-Delig Rosenthal servies 6099
23-Delig Rosenthal servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Steengoed kruiken 6096
2 Steengoed kruiken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kinderstoel op wielen 4141
Kinderstoel op wielen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1358
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Floraal stilleven 1311
Ongesigneerd, Floraal stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten 1211
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Zilveren bestekdelen 185
4 Zilveren bestekdelen

Resultaat:

50 EUR