Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden hanger met blauw spinel
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met diamant en blauw spinel. Rozethanger met een ovaal gefacetteerde blauw spinel en een rand met 20 kleine singlecut geslepen diamantjes. Grootte hanger inclusief oog 15x8...

4 Ice Watch horloges
Resultaat: 100 EUR

Vier Ice watch horloges, 2x model safety blue, small en 2x ampano small. Nieuw in doos.

Oorhangers blauwe steen
Resultaat: 100 EUR

Oorhangers, 333/000, rosé met lichtblauwe steen en diamant. Brisures met een hanger met floraal decor voorzien van een ovaal gefacetteerde blauwe steen en een bewerkt markiesvormig deel met een single...

Gouden rozetring met diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een bloemvormige rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kop8 mm. ca1,8 gram. ø55. In goede staat.

Oorhangers met onyx
Resultaat: 100 EUR

Oorhangers,333/000, met onyx. Brisures met daarop een ovale schild met een ovale onyx. 22x12mm. ca 2,9 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 100 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde zetkast pave bezet met een rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.14 ct. Voorzien van een fraaie bewerking aan de zijkan...

Ebel sport classic horloge
Resultaat: 100 EUR

Ebel dameshorloge, Sport Classic, staal met goud en voorzien van een staal met gouden band. Het horloge heeft een goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. 19cm. Duidelijke gebruikssporen en een k...

Gouden hanger met parel
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met parel, Geelgouden huls voorzien van een parel, ø 9mm. Lengte 25mm.ca 2,1 gram. In goede staat

Gouden broche met granaat
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met ovale granaat. Ovaal bewerkte broche, 27x20mm, met filigrain en getorste rand. In het midden zit een gefacetterde ovale granaat, 13,5x6,5mm. De sluiting is voorzien van...

Gouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovale kop bezet met een ovaal gefacetteerde saffier met een rand van kleine diamantjes. In de bewerkte band zitten kleien diamantjes, één...

Gouden rijring met diamant en saffier
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met saffier en diamant. Fijne ring met een witgouden zetting bezet met een rond gefacetteerde saffier en 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,10 ct. Model 611 Diamonde....

Gouden ring met saffier en zirconia's
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia's. Ring met een ovale rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Daaromheen zit een rand met 8 kleine zirconia's. Grootte ro...

Gouden oorhangers met parels
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw

Opaal
Resultaat: 100 EUR

Losse peervormige gefacetteerde opaal met fraai vuur en een donker stuk langs de rand. 12x7,2mm. Kleine chip af.

Onduid. gesign., Hollands landschap met vrouw in roeiboot
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met vrouw in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met fruit en gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met fruit en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis
Resultaat: 100 EUR

Ongerestaureerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren in stadsachterhuis. Sepia op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

R. Degenhardt, Twee-master op volle zee
Resultaat: 100 EUR

R. Degenhardt (Köln). Duitse School. Twee-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met rozen
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Peter Brouwer, Bomschuiten op het strand
Resultaat: 100 EUR

Peter Brouwer. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.

Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij
Resultaat: 100 EUR

Hans Wacker-Elsen. 1868 - 1958. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Grote kobaltblauwe electrische porseleinen tafellamp met figuren/goud decor + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.