Geelgouden hanger, 585/000, met diamant en blauw spinel. Rozethanger met een ovaal gefacetteerde blauw spinel en een rand met 20 kleine singlecut geslepen diamantjes. Grootte hanger inclusief oog 15x8...
Vier Ice watch horloges, 2x model safety blue, small en 2x ampano small. Nieuw in doos.
Oorhangers, 333/000, rosé met lichtblauwe steen en diamant. Brisures met een hanger met floraal decor voorzien van een ovaal gefacetteerde blauwe steen en een bewerkt markiesvormig deel met een single...
Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een bloemvormige rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kop8 mm. ca1,8 gram. ø55. In goede staat.
Oorhangers,333/000, met onyx. Brisures met daarop een ovale schild met een ovale onyx. 22x12mm. ca 2,9 gram. In goede staat
Elegante witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde zetkast pave bezet met een rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.14 ct. Voorzien van een fraaie bewerking aan de zijkan...
Ebel dameshorloge, Sport Classic, staal met goud en voorzien van een staal met gouden band. Het horloge heeft een goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. 19cm. Duidelijke gebruikssporen en een k...
Geelgouden hanger, 750/000, met parel, Geelgouden huls voorzien van een parel, ø 9mm. Lengte 25mm.ca 2,1 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met ovale granaat. Ovaal bewerkte broche, 27x20mm, met filigrain en getorste rand. In het midden zit een gefacetterde ovale granaat, 13,5x6,5mm. De sluiting is voorzien van...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovale kop bezet met een ovaal gefacetteerde saffier met een rand van kleine diamantjes. In de bewerkte band zitten kleien diamantjes, één...
Geelgouden rijring, 585/000, met saffier en diamant. Fijne ring met een witgouden zetting bezet met een rond gefacetteerde saffier en 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,10 ct. Model 611 Diamonde....
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia's. Ring met een ovale rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Daaromheen zit een rand met 8 kleine zirconia's. Grootte ro...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Losse peervormige gefacetteerde opaal met fraai vuur en een donker stuk langs de rand. 12x7,2mm. Kleine chip af.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met vrouw in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met fruit en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongerestaureerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren in stadsachterhuis. Sepia op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
R. Degenhardt (Köln). Duitse School. Twee-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Hans Wacker-Elsen. 1868 - 1958. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Grote kobaltblauwe electrische porseleinen tafellamp met figuren/goud decor + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.