Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.
Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat
Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat
Twee zilveren lepels, 833/000, een roomlepel met ronde bak, getorste steel en ene bokkepoot, MT,: Gelderblom en Zn. Schoonhoven, jl.:R:2001. En een sauslepel met ronde bak en een gecontourneerde steel...
Antieke zilveren strooilepel met een peervormige opengewerkte bak met krullen en sterren en een gekrulde steel met gegraveerde vogelkop. MT.: vermoedelijk B.Smits, Schoonhoven, jl.: T:1769. 16 cm. ca ...
Twee kristallen flacons met zilver. 800/000. Kristallen mosterdpot met bewerking en zilveren deksel met getorste rand. 6x8x14cm en een kristallen flacon met bewerking voorzien van zilveren strooidop v...
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met een petitfourschep, kardinaalsmodel, Fa. Niekerk, Schoonhoven, jl.:l:1971, 20 cm, een roomlepel met een bewerkte bak voorzien van een voorstelling met figuren e...
Voorsnijcouvert, vork en mes, voorzien van zilveren, BWG, gecontourneerde heften met voluten. 32 cm. In goede staat
Twee zilveren vorken, 833/000. met 3 tanden en een gecontourneerde steel versierd met gegraveerde randbewerking. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam, Totaal ca 60 gram. 18 cm. In goede staat
Delfs lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat
Zilveren borstel, 835/000, met haar. Ovale borstel met zilver voorzien van een voorstelling van een man en vrouw op een bankje. jl.:E:1914. Iets gedeukt verder in goede staat. 16x9cm.
Drie delen zilver. Zilveren taartschep, afmeting: 7 x 12,5 cm. met florale greep, gedreven afbeelding van diverse mensen en opengewerkte florale punt. Mr. Fa. J. Schijfsma-Sneek. jl: N 1948. En een 83...
Zilveren morellenlepel, 833/000, met ronde bak en schenktuit. Voorzien van een steel in waaiervorm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Zeist. jl.: N:1923. 27 cm. ca 68 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmandje en een vaasje, 833/000. Zilveren schuitvormig bonbonmandje met gezaagd decor met o.a. spijlen. Voorzien van een parelrand. MT.: H.Schriek, Schoonhoven, jl.:H:1942. ca 83 gram. Br...
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat
Lot barnstenen sieraden met met een collier, 3 armbanden en een hanger. Totaal 98,6 gram. In goede staat
Twee grote zilveren zodiacs, 835/000, een boogschutter en maagd. 45x25mm, inclusief oog. Totaal ca 46,3 gram. nieuw
Set zilveren sieraden, 925/000, met parel en amethist. 3 Y-colliers met amethist, witte en zwarte parels, met bijpassende oorstekers. 42-45cm. totaal ca 23 gram. Nieuw
Zilveren collier, 800/000, gemaakt uit filigrainbloemen. breedte 12 mm. lengte 46 cm. ca 19,8 gram. In goede staat
Twee geelgouden hangers, 585/000, met zirconia. 10-19mm. totaal ca 1,4 gram. Nieuw
17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.
Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Frans Mandos, 1946. 1910 - 1977. Bloemen in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 56 cm. In goede staat.
J.P. Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Duits landschap met rivier, vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
Johan Hendriks Delzenne. 1882 - 1937. Circa 1900. Dorpsgezicht Rhenen. Aquarel op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke messing bureaulamp met contragewicht. Olielamp afneembaar, dan blijft kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: 40 x 45 x Ø 17 cm. In goede staat.
Oude Japanse lakwerk speelkaarten doos met vakverdeling. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse houtgestoken ornamenten met polychromie. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.
Lips cijfercombinatie kluis mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vier (kristal)glazen karaffen met daarbij één stop. Stop beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vier design glazen miniatuur vazen. Twee gemerkt, M.P. 81. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - Ø 8 cm. In goede staat.
Twee kristallen bonbonschaaltjes met deksel en zilveren knop. Klein schaaltje met waaierslijpsel en deksel met ster en een zilveren oog als knop, 835/000,ø12x13cm en een schaal rijkelijk versierd met ...
Hollandse Leerdam dikwandige glazen schaal met eikenblad decor. Gesatineerd. Afmeting: 7 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee mondgeblazen glazen kalebassen. Murano-stijl, glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws Petrus Regout Maastricht kinderservies met mahoniehouten dienblad. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 33 cm. In redelijke staat.
Hollandse keramieken Steenwiijk Eskaf vaas met lichtbruin glazuur. Model 1365. Chips bodemrand. Afmeting: 19,5 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Twee porseleinen Goebel figuren. Duitsland. Gans + parkiet. Tweede helft 20e eeuw. 1968 + 1977. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.