47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Franse datumpendule, 1880 3555
Franse datumpendule, 1880

350 EUR

Franse portaalklok 3519
Franse portaalklok
Startprijs 250 EUR
Vuurvergulde pendule 3512
Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR
Franse Charles Dix porseleinen pendule 3505
Franse Charles Dix porseleinen pendule
Startprijs 600 EUR
3x Divers metaalwerk 2309
3x Divers metaalwerk

80 EUR

Spaans diorama van zeilschip 2302
Spaans diorama van zeilschip

140 EUR

Antieke theestoof, 1900 2295
Antieke theestoof, 1900
Startprijs 150 EUR
Mahonie kist met inhoud 2259
Mahonie kist met inhoud

200 EUR

Twee marmeren coupes 2252
Twee marmeren coupes

100 EUR

Sigarentrommel 2245
Sigarentrommel
Startprijs 40 EUR
3 Chinese plaquettes 7255
3 Chinese plaquettes
Startprijs 1.000 EUR
2x Maritiem 2209
2x Maritiem

110 EUR

Chinese drakenkom Ø 20 cm. 7248
Chinese drakenkom Ø 20 cm.

225 EUR

Antieke Chinese vaas 7212
Antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm. 7205
Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm.

500 EUR

5-Delig Imari kaststel 7198
5-Delig Imari kaststel
Startprijs 2.000 EUR
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes 7162
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes

140 EUR

Antieke Koreaanse knobbelvaas 7155
Antieke Koreaanse knobbelvaas
Startprijs 300 EUR
Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm. 7148
Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Zakkroonluchter 2116
Zakkroonluchter

90 EUR

Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

110 EUR

4x Miniatuur schilderijen 2102
4x Miniatuur schilderijen

120 EUR

Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

120 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

25 EUR