Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 6,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, in bloemvorm met granaat. ø slot 12,5 mm. Lengte 51 cm. In zeer goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen met chicken decor. Eén Familie Rose gemberpot met chicken decor. Eén dekseldoos met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 6,5 - 14 cm. In goed...
Ring, 333/000, met diamant. Ring met een brede band en een grote ovale zetkast pavé bezet met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,50ct. Grootte kop 16x12mm. ø 60. ca 5,4 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schotels met paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000. Een paar tricolour oorknoppen driehoekig gecontourneerd model, 6x8mm, en een paar geelgouden gematteerde oorknoppen, buisvormig ovaal, bezet met een zirconia. 10x...
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
3 diverse Chinese porseleinen vazen. 1x dekselvaas met geishas 19e eeuw met bodemmerk in goede stat, 1x blauwe draken vaas in goede staat, 1x Familie rose vaas met bodemmerk en geishas bovenrand gere...
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, met een kachel, 925/000, voorzien van schep en tang, een kolenbak, een haardset met schelpdecor en een vuurpan, 835/000. 3x,2,5x7cm, ø3,5x2cm, ø3x5cm en 4x10cm. Totaal ca 11...
Hanger, 333/000, met smaragd. Hanger royaal bezet met 11 rond gefacetteerde smaragden en diverse singlecut geslepen diamantjes. Grootte 13x31mm. In goede staat
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren hanger, 833/000, met diamant. Ovale rozethanger met bloemvorm, bezet met 11 diamanten met een oudslijpsel. grootte 24x12 mm. ca 2,6 gram. in goede staat
Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Hollands gebedenboek. 19e Eeuw. 'Heer gij zijt de ondersteuning mijns ouderdans'. Uitgave Mosmans Den Bosch. Grote letter uitgave. Met zilveren klamp met evangelisten. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goe...
Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met diamant en smaragd., Ring met een rechthoekige kop bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en in een kruisvorm hieromheen 8 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 12,5 mm. ca...
Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
Tibetaanse hoofdbedekking met BWG zilver. Versieringen van ruiters te paard en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x Ø20 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.