Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse penantkast, 1860
Resultaat: 250 EUR

Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Hanger met smaragd
Resultaat: 120 EUR

Hanger, 333/000, met smaragd. Hanger royaal bezet met 11 rond gefacetteerde smaragden en diverse singlecut geslepen diamantjes. Grootte 13x31mm. In goede staat

4x Bierpullen (divers)
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Collier van parels en granaat met gouden slot
Startprijs 240 EUR

Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...

3x Herend porslein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram schalen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.

Armstoel met Petit Point stoffering
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.

Zuid Holland plateel vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Engels Kabinet, 1760
Startprijs 800 EUR

Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.

Antieke pianokruk, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.

Ring met diamant, pave
Startprijs 360 EUR

Ring, 333/000, met diamant. Ring met een brede band en een grote ovale zetkast pavé bezet met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,50ct. Grootte kop 16x12mm. ø 60. ca 5,4 gram. In goede staat

Antieke Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.

Gouden granaat broche
Startprijs 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat

Mahonie kast
Startprijs 150 EUR

Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.

Acht bekers, divers
Resultaat: 50 EUR

Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote keramieken boxer
Startprijs 80 EUR

Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

18e Eeuwse boerentafel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.

Granaat collier met gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 6,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, in bloemvorm met granaat. ø slot 12,5 mm. Lengte 51 cm. In zeer goede staat

Twee antieke terracotta figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twents kabinet (eiken)
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Resultaat: 120 EUR

Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Vijf Oost-Duitse medailles
Resultaat: 25 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.