Twee zilveren doosjes, 925/000, cilindervormige model met versierde rand en een cabouchongranaat. ø24x25mm en ø18x16mm. Totaal ca 22,9 gram. In goede staat
Zilveren roomstel, 800/000, klein rond gecontourneerd model op een ronde voet. 8x5x5cm en ø6x3,5cm. totaal ca 44 gram. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van gezaagde bak en graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onduidelijk, ...
Zilveren lepels en theezeef, 833/000. Zes zilveren theelepels, Art deco , met steel voorzien van een matte bewerking met bloemenvaas, MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven en een klein glad rond theezeefje...
Kristallen ronde schotel versierd met gedraaid ruitslijpsel en een geschulpte rand, voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel met getorst deel en voorzien van een parelrand. ø24x17cm. MT.: J.Ge...
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Ankercollier met vast daartussen een slang pavé bezet met diverse zirconia's en 2 rode steentjes als ogen. Lengte 41 cm. Grootte slang 30x18mm. ca...
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese messing vaas met karakter tekens/draken decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 14 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinese hardstenen gegraveerde rots met tekst + hond. In foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
20x Diverse antieke kop + schotels. Onder andere: Kutani, Japan, Europees. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Duitse polychrome Fayence bierpul met tin. Naar oud voorbeeld. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.
Elf stuks Venetiaans mondgeblazen glas. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Doos vol met oude kindersurprises van Ferrero Kinderüberraschung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.