Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
104 Resultaten
Verkocht
Gesigneerde mannenbuste
5028
Gesigneerde mannenbuste

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Stel bronzen figuren
5005
Stel bronzen figuren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Marmeren beeld
5001
Marmeren beeld

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Bronzen Mercurius figuur
5003
Bronzen Mercurius figuur

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
E. Villanis, Marmeren buste
5024
E. Villanis, Marmeren buste

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Stel Japanse bronzen figuren
5032
Stel Japanse bronzen figuren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen beeld
5007
Bronzen beeld

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
G. Bailly, Meisje met mand
5036
G. Bailly, Meisje met mand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, 1915
5004
Antiek Frans bronzen figuur, 1915

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Groot bronzen figuur
5101
Groot bronzen figuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
G. Bailly, Meisje met boek
5083
G. Bailly, Meisje met boek

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke bronzen schenkkan, 1900
5011
Antieke bronzen schenkkan, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jaguar figuur van Milo
5025
Jaguar figuur van Milo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen roofvogel
5090
Bronzen roofvogel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Buste van terracotta
5086
Buste van terracotta

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees bronzen beeld
5061
Chinees bronzen beeld

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt
5097
Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette
5077
Bronzen plaquette

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Kalkoen
5048
Bronzen figuur, Kalkoen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Paard
5035
Bronzen figuur, Paard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte man op paard
5026
Bronzen figuur, Naakte man op paard

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vrouw met kinderen
5039
Bronzen figuur, Vrouw met kinderen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Engel
5037
Bronzen beeld, Engel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen roofvogel
5093
Bronzen roofvogel

Resultaat:

225 EUR