Lot met 7 zilveren miniaturen, 835/000, met een wandelwagen met meisje, een kinderwagen, een postoel, een hobbelpaard, een kinderstoel, een trekkar en een figuur op een antieke fiets. MT.: o.a. Nieker...
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een antieke fotocamera op poten, een zeilboot, schommelstoel en een schoorsteenveger. MT.: o.a. Niekerk, Schoonhoven. 2,5x2x4cm.-2x2,5x9cm. Totaal ca 106 gram. I...
Lot met 5 zilveren miniatuur auto's. met een rolls royce 1951met draaibare wielen, en vier kleine auto diverse antieke modellen. 6x2x2cm en 3x1,5x1cm. totaal ca 79 gram. In goede staat
Lot met 4 zilveren miniatuur meubels, met 2 knopstoelen, een bank en een tafel, ovaal gecontourneerd model. Diverse gehaltes. totaal ca 65 gram In goede staat.
Lot zilveren miniaturen en bedels, met een groot zeilschip, een slager, stoel en een kaaspers. Verder een vergulde dasschuif en 6 kleine zilveren voorwerpen. Diverse gehaltes. Totaal ca 95 gram. In go...
Lot met 5 zilveren miniaturen, met een harp, een globe, een visserboot met visser, een antieke platenspeler en een bankje met een liefdespaar. Diverse gehaltes, 1,5x1,5x2,5cm-5x1x6cm. Totaal ca 103 gr...
Vier zilveren miniaturen, met een haardstel, een armleunstoel, een stoel en een kruier. diverse gehaltes. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. Totaal ca 65 gram. In goede staat
Drie psalmen boeken, Holland. Met zilveren sluitingen + 1x Nieuw Testament. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee Hollandse bijbels. Nieuw Testament. 19e - 20e Eeuw. Met zilveren sluitingen. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren slot en lederen band. Eén maal scheurtje in één lederen band. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren vorken, 833/000. met 3 tanden en een gecontourneerde steel versierd met gegraveerde randbewerking. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam, Totaal ca 60 gram. 18 cm. In goede staat
Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak. Een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. MT.: Fa. Niekerk, Schoonhoven jl.: u:2004. 21 cm.ca 60 gram. Nieuw in goede staat
Zilveren roomstel, 800/000, klein rond gecontourneerd model op een ronde voet. 8x5x5cm en ø6x3,5cm. totaal ca 44 gram. In goede staat
Twee zilveren roomlepels, 833/000, met ronde bak en een getorste steel met een gecontourneerde vorm voorzien van biedermeier gravure. Voorzien van ophanghaak. MT.: onduidelijk, Leeuwarden jl.:M:1922 ...
Zilveren miniatuur Zaanse klok, 835/000, met gewichten en vazen. MT.: Argentor b.v. Haarlem, ca 59 gram. 9x5x1,5cm. In goede staat
Drie zilveren bakjes, BWG, rond bakje op voet versierd met meanderpatroon en floraal decor. Ovaal dekseldoosje met floraal decor langs de zijkanten en de rand en een ovaal doosje met kruldecor op het ...
Staphorster zilveren mantelhaak, 835/000, gecontourneerd model met versiering, de haak is voorzien van een gravure: J.M.R. MT.: A.J.Keus, wed. A.O.Drost, Staphorst, 1949-1983. ca 39 gram, 12x5cm. In g...
Delfs lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat
Zilveren jardiniere, 833/00, met blauw glazen binnenbak. Ovale opengewerkte schaal versierd met guirlandes en medaillons. Voorzien van gezaagde en parelrand. 2x gebroken bij guirlande. jl.: vermoedeli...
Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren staaframmelaar, 925/000, versierd met voluten en draaibaar bij de belletjes, met fluitje. MT.: Crisford & Norris, Birmingham, jl.: V:1920. 14 cm. ca 33 gram. In goede staat
Zilveren mosterdpot, 800/000, met blauw glazen binnenpotje. Mosterdpotje gezaagd met ovalen en versierd met guirlandes met strikken en medaillons. Voorzien van scharnierend deksel met guirlandes. Het ...
Kornalijnen pijpje versierd met 2 geelgouden banden voorzien van graveerwerk. 8 cm. In goede staat
Zilveren brillenkoker en bril, 833/000. Ovale koker voorzien van graveerwerk en ribbewerking langs de zijkanten met velours interieur en gevuld met een bril met zilveren montuur. MT.: C.Hooijkaas, 's...