Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
104 Resultaten
Bronzen figuur, E. Picault
5000
Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Marmeren beeld
5001
Marmeren beeld

Resultaat:

1.400 EUR

Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
5002
Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Bronzen Mercurius figuur
5003
Bronzen Mercurius figuur

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, 1915
5004
Antiek Frans bronzen figuur, 1915

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Stel bronzen figuren
5005
Stel bronzen figuren

Resultaat:

1.500 EUR

Bronzen beeld
5006
Bronzen beeld
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Bronzen beeld
5007
Bronzen beeld

Resultaat:

425 EUR

Antiek snijwerk, 1930
5008
Antiek snijwerk, 1930
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
5009
18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
Startprijs 650 EUR
Bronzen figuur met ivoor
5010
Bronzen figuur met ivoor
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Antieke bronzen schenkkan, 1900
5011
Antieke bronzen schenkkan, 1900

Resultaat:

300 EUR

Antiek bronzen figuur, 1900
5012
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Dames buste, 1900
5013
Dames buste, 1900

Resultaat:

120 EUR

Bronzen teckel
5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR
Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920
5015
Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920
Startprijs 600 EUR
Bronzen figuur, L. Riche
5016
Bronzen figuur, L. Riche
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen beeld, Marianne Houtkamp
5017
Bronzen beeld, Marianne Houtkamp
Startprijs 500 EUR
Bronzen kinderportret
5018
Bronzen kinderportret
zurückgezogen
Antieke Venus van Milo
5019
Antieke Venus van Milo
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oosterse bronzen tempel met olifanten
5020
Oosterse bronzen tempel met olifanten

Resultaat:

180 EUR

Houtgesneden beer op rotsblok
5021
Houtgesneden beer op rotsblok
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen beeld
5022
Bronzen beeld

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld 'Arc de Triomphe'
5023
Antiek bronzen beeld 'Arc de Triomphe'

Resultaat:

120 EUR