Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke speculaasplank van vurenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 27 x 2,3 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Collier en oorclips met barnsteen/copal, collier van ovaal verlopende kralen 11x15mm-19x27mm. 70 cm en 2 paar oorclips met barnsteen, ø 24mm. Totaal ca 129 gram. In goede staat
Zilveren koordcollier, 925/000, met geslepen schakels. ø 9mm. 43 cm. ca 39 gram. In goede staat
Zilveren gesp, 833/000, gemaakt uit filigrain en versierd met knoppen. 10,5x6cm. ca 37 gram. In zeer goede staat
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met blauw topaas. Sierlijke bolle ring met een grote gefacetteerde blauw topaas in het midden en daaromheen rozetten bezet met peervormige blauw topazen. Breedte 17 mm ø 56, ca...
Zilveren armband, 925/000, met roze stenen. Armband met golvende schakels met daartussen in een 4-poot chaton, een ronde roze gefacetteerde zirconia. Voorzien van carabijnhaak. 20 cm. ca 8,2 gram. Als...
Lot met 3 zilveren zodiacs, 925/000, met een steenbok, een stier en een waterman. Grootte ca 19x22mm. totaal ca 18,5 gram. Nieuw
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een opengewerkte bak met rhodochrosiet, een strak ovaal horloge met opengewerkte ovale schakels, 835/000, en een rechthoekig horloge, 925/000, met openge...
Zilveren collier en hanger, 925/000. Venetiaans collier voorzien van een hanger in de vorm van een wereldbol met emaille. ø20mm. lengte 70 cm. Totaal ca 17,3 gram. In goede staat
Twee tasjes met zilver, een stoffen geborduurde tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk, 8 cm. en een ketting. En een zilver tas, 800/000, met rechthoekige beugel met ketting en ee...
Zeldzame antieke goud op 835/000 zilveren thee- of suikerschep. Mogelijk Mr. J. Barends-Assen. jl: G 1841. L 10,5 cm. Gewicht circa 11 gram. In goede staat.
Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...
Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...