Gesigneerd geglazuurd keramieken figuur. Madonna. C. Vastra. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen tempel met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 35 cm. In goede staat.
Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kinderportret op marmeren sokkel. Chip sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Twee figuren met boek op bank. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 21,5 x 28 x 11,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Engel met fakkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte man op paard. Afmeting: 39 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse plaquette. Getiteld Handel. Met Oosterse voorstelling met Arabieren, Grieken, Egyptenaar, Romein + schip. Afmeting: H 31 x B 60 cm. In goede staat.
Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee-delig Chinees bronzen figuur. Chinees met perkament op paard. Afmeting: 45 x 41 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote zware Art Deco-stijl messing jaguar op marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 56 x 15 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen Jugendstil schenkkan. Circa 1900. Door J. Garnier. 1853 - 1910. Naakte vrouw in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Meisje met rozen. Op zwart marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.