Zilveren zakhorloge, 800/000, met rosé vergulde aan de voor- en achterkant. Voorzien van een wit emaille wijzerplaat met cijfers en decentrale secondewijzer, "chronometre". Met double horlogeketting. ...
Antieke double armband met granaat. Slavenband met aan de bovenkant een rozet. De hele armband is bezet met granaten. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 22 mm. ø60x46 mm. éé...
Zilveren zakhorloge, 800/000, met niello bewerking langs de rand en een niello voorstelling met besneeuwd landschap. ø50 mm, met daaraan een lange zilveren schakelketting, 925/000. 45 cm. In goede sta...
Lot met 5 armbanden met edelstenen kralen, met o.a. granaat, parel en goudsteen.
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas. Ring met een ovale zetkast met extra rand bezet met een ovaal gefacetteerde blauw topaas. Grootte kop 18x11mm. ca 3,4 gram. ø 51. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, met emaille en parel. Broche in jugendstil-stijl voorzien van vensteremaille in blauwtinten met kleine pareltjes en een donkere ovaal gefacetteerde steen en een peervormige p...
Lot van 5 colliers met edelstenen, oa. parels, amethist en granaat.
Zilver vergulde armband, 925/000, met stenen. Armband met een gourmetschakel bezet met 4 gekleurde ovale stenen, 10x7,5mm. Voorzien van veiligheid. Breedte armband 6 mm. ca 18,2 gram. 18,5 cm. In goed...
Twee geelgouden hangers, 585/000, één geelgouden staafhanger met een gefacetteerde granaat gezet in een bloemvormige zetkast, 4 cm, en een ovale hanger met een geschulpte zetrand voorzien van graveerw...
Geelgouden dasspeld, met een blauwe steen versierd met een fraaie beschildering van een monogram, DH. Steker is onedel. ø 21,5mm. In goede staat.
Geelgouden steekspeld, 585/000, in de vorm van een hoefnagel bezet met een singlecut geslepen diamant. Voorzien van een matte bewerking. Grootte 45 mm. ca 2 gram. In goede staat
Fijn geelgouden ringetje, 585/000, met diamant. fijn ringetje met een klein ovaal zetkastje bezet met een roosgeslepen diamantje. 5x3,8mm. ca 1,1gram. ø 56. In goede staat
Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.
Zilveren jasseroncollier, 925/000, met groot veeroog. Jasseroncollier, ø 11mm, 45 cm. ca 45 gram. Als nieuw
Collier van dikke barnstenen met verschillende vormen en kleuren. ø20-28 mm. lengte 43 cm. ca 84 gram. in goede staat
Lot met 4 zilveren colliers, diverse modellen met o.a. bollen en een paardehoofdhanger. Een choker uit voluten met lichte vergulding. En een collier met langwerpige schakels met zigzag decor. 45-90 cm...
Twee doosjes met sieraden, o.a. stalen ringen, manchetknopen en wit en geelmetalen ringen met o.,a. stenen. Als nieuw
Lot met zilveren hemdrokknopen, 830/000, met een broche met 2 knopen en een paar hemdrokknopen met bollen. 3,5cm en ø 15mm. ca 18 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met witte opaal. Opengewerkte hanger gemaakt uit draad met in het midden een ruitvormige witopaal. Grootte hanger 28x16mm. ca 1,3 gram In goede staat
Collier van bloedkoralen met zilver. Collier van ronde bloedkoralen, 5,5-7,5mm. versierd met zilveren elementen. lengte 50 cm.
Lot met zakhorloge uurwerken, 8 horloge met diverse glazen en sleutels.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 6,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, in bloemvorm met granaat. ø slot 12,5 mm. Lengte 51 cm. In zeer goede staat
Zilveren broche/hanger, 925/000, met emaille, robijn en granaat. In de vorm van een libelle met vensteremaille met rood groen en geeltinten en versierd met 3 robijnen en granaat. De lijnen zijn bezet ...
Lot zilveren sieraden met munten, Zilveren dubbelketjes armband, 1930-1941, manchetknopen met kwartje en dubbeltje, 2 colliers met gezaagde 1/2 gulden en 1 gulden en een ringetje met zilveren munt. T...