Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap 1279
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 25 EUR
Schiemann, Landschap Lazorotte 1289
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 25 EUR
Onduid.gesign., Abstract landschap 1296
Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 30 EUR
Monogram, Bloemstilleven 1142
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
J. Le Blanc, Boerderij met figuren 1301
J. Le Blanc, Boerderij met figuren
Startprijs 40 EUR
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien. 1317
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
Startprijs 40 EUR
Monogram W.B., Boerderij te Enter 1318
Monogram W.B., Boerderij te Enter
Startprijs 40 EUR
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen 1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR
J. Kielstra, Drentse boerderij 1233
J. Kielstra, Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens 1345
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda 1229
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht 1236
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht 1248
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Frans Mandos, Bloemen in tuin 1250
Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR
J.P. Verschuur, Duits landschap 1313
J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen 1325
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen 1327
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs 1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw 1361
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR
Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur 1258
Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
Startprijs 75 EUR
D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen 1210
D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
Startprijs 80 EUR
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie 1222
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
Startprijs 80 EUR
F. Hoos, Stadsgracht met brug 1234
F. Hoos, Stadsgracht met brug
Startprijs 80 EUR
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot 1239
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 80 EUR
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap 1256
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap
Startprijs 80 EUR
Keller? Twee jockeys in volle draf 1137
Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR
Fedor van Kregten, Twentse kerk 1141
Fedor van Kregten, Twentse kerk
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesign., Egyptische voorstelling 1159
Onduid. gesign., Egyptische voorstelling
Startprijs 100 EUR
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster 1170
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, Boeren bruiloft 1173
Ton Anconé, Boeren bruiloft
Startprijs 100 EUR
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee 1183
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling 1188
Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Landschap met figuren 1195
Ongesigneerd, Landschap met figuren
Startprijs 100 EUR
A. Scheringa, Portret geleerde 1200
A. Scheringa, Portret geleerde
Startprijs 100 EUR
Nitsch, Stilleven met appels 1207
Nitsch, Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR
H. Beogoff, Figuren bij waterbron 1215
H. Beogoff, Figuren bij waterbron
Startprijs 100 EUR
Johan Prins, Gezicht op Hellendoorn 1220
Johan Prins, Gezicht op Hellendoorn
Startprijs 100 EUR
F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk 1225
F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, Indonesisch landschap 1231
Onduidelijk, Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1260
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Startprijs 100 EUR
Prent van de gouden koets 1275
Prent van de gouden koets
Startprijs 100 EUR
B. Keus?, Hollands riviergezicht 1280
B. Keus?, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw 1282
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Startprijs 100 EUR
2x Antiek aquarel, Stilleven + Pastorale met vee 1295
2x Antiek aquarel, Stilleven + Pastorale met vee
Startprijs 100 EUR
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen 1328
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startprijs 100 EUR
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof 1329
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof
Startprijs 100 EUR
G. Corneille, Duif bij zon (Unique) 1343
G. Corneille, Duif bij zon (Unique)
Startprijs 100 EUR
Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw 1357
Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 100 EUR
L. Scheen, Poes met lint 1192
L. Scheen, Poes met lint
Startprijs 120 EUR
F. van Loensburg, Ploegende boer 1196
F. van Loensburg, Ploegende boer
Startprijs 120 EUR
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret 1334
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startprijs 125 EUR
Naar Andy Warhol, Bloemen 1271
Naar Andy Warhol, Bloemen
Startprijs 140 EUR
W.A. Knip, Herderin met schapen 1042
W.A. Knip, Herderin met schapen
Startprijs 150 EUR
Pieter Scheen Lexicon 1075
Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 150 EUR
3x Oude Duitse filmaffiches 1114
3x Oude Duitse filmaffiches
Startprijs 150 EUR
Hans Quast, Vier-master op volle zee 1138
Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR
Carl Cohnen, Mediterraans dorp 1139
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad 1169
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Startprijs 150 EUR
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië , 1171
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië ,
Startprijs 150 EUR
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord 1186
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd?, Bosgezicht 1219
Ongesigneerd?, Bosgezicht
Startprijs 150 EUR
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen 1230
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen
Startprijs 150 EUR
Edwin Toovey, Zeilboten voor Britse kust 1291
Edwin Toovey, Zeilboten voor Britse kust
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht 1198
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht 1212
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR
E. van Rensburg, Man met schildersezel 1118
E. van Rensburg, Man met schildersezel
Startprijs 180 EUR
J. Petit? Hollands havengezicht bij avond 1203
J. Petit? Hollands havengezicht bij avond
Startprijs 180 EUR
Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee 1255
Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee
Startprijs 180 EUR
Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk 1287
Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Startprijs 180 EUR
A.J. Zwart, Landschap met ven 1037
A.J. Zwart, Landschap met ven
Startprijs 200 EUR
W. Paerels, Vissersboten in baai 1040
W. Paerels, Vissersboten in baai
Startprijs 200 EUR
2x A. Glansdorp, 2x Potret 1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt 1097
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee 1149
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee
Startprijs 200 EUR
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië 1168
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen 1174
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen
Startprijs 200 EUR
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust 1238
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 200 EUR
T.H. Topalski, Joodse man met hoed 1306
T.H. Topalski, Joodse man met hoed
Startprijs 200 EUR
T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje 1309
T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR
Anton Heyboer, Meisje van licht zeden 1324
Anton Heyboer, Meisje van licht zeden
Startprijs 200 EUR
K. ten Hagen, Hollands riviergezicht 1369
K. ten Hagen, Hollands riviergezicht
Startprijs 200 EUR
A. van Gelderen, Voederen van een paard 1373
A. van Gelderen, Voederen van een paard
Startprijs 200 EUR
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water 1039
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee 1064
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR
W. Asten stadsgezicht in de winter. 1105
W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Rivièra 1109
Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer 1111
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR
H. Bogman, Vrouwen op plein 1303
H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 250 EUR
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1340
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Tony Warrens, Geisha 1342
Tony Warrens, Geisha
Startprijs 250 EUR
Jean Leon, Dame met hoed 1344
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 250 EUR
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat 1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR
German Grobe, Vissersboot in de branding 1339
German Grobe, Vissersboot in de branding
Startprijs 280 EUR
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi 1011
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 300 EUR