Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.
Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell, 1863 - 1949. Boerderij met figuren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.H. Bokhorst. 19e Eeuw. Landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram W.B. 1933. Boerderij te Enter, verso. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
J. Kielstra 1953. Drentse boerderij in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.
Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Frans Mandos, 1946. 1910 - 1977. Bloemen in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 56 cm. In goede staat.
J.P. Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Duits landschap met rivier, vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
Johan Hendriks Delzenne. 1882 - 1937. Circa 1900. Dorpsgezicht Rhenen. Aquarel op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.
Tjeerd Bottema. 1884 - 1940. Boer bij haarvuur. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
D. Monies. 1850 pinx. 1812 - 1894. Deense School. Terugkerende Franse infanteristen. Scheurtje. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In redelijke staat.
J.J.M. Dohmen. 1923 - . Gesigneerd Caveto. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Frans Hoos. 1884 - 1966. Stadsgracht met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.
J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Signatuur Keller? Twee jockeys in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 35 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduideljk. Groot Egyptisch schilderij op papyrus geschilderd. Egyptische figuren voorstelling. Olieverf op papyrus. Afmeting: H 66 x B 94 cm. In goede staat.
J. Klinkert, 1856. 24/10. Vrouw met snotneus-blaker in venster. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij. Circa 1900. Oosterse figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Geschilderd op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
A. Scheringa. Circa 1900. Portret geleerde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 92 x B 66 cm. In redelijke staat.
Nitsch, 1955. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
H. Beogoff. 20e Eeuw. Figuren bij waterbron. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Johan Prins. Gezicht op Hellendoorn 1942. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
F. Storm. Landschap La Roque, Zuid Frankrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.
B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...
B. Keus? Hollands riviergezicht met kerk en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.
A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Twee maal antiek aquarel. Onduidelijk. 1x Jan Certan, stilleven. 1x Pastorale met vee, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting: H 34 x B 54 cm. / H 35 x B 49 cm. Aquarel op papier. In redelijk/goede staat.
Anthony van Bloppoel. 1879 - 1971. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Jan van Bloppoel. 1920 - 1972. Boerderij binnenhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1997. 1922 - 2010. Nr. 54/250. Titel: Unique. Duif bij zon. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.