Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese theepot 7690
Chinese theepot
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese Foo-hond 7694
Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR
2x Antiek tin 7701
2x Antiek tin
Startprijs 60 EUR
Chinese bronzen kom 7702
Chinese bronzen kom
Startprijs 60 EUR
2x Oude Chinese spiegels 7722
2x Oude Chinese spiegels
Startprijs 60 EUR
3-Delig kaststel Satsuma 7736
3-Delig kaststel Satsuma
Startprijs 60 EUR
Antieke Japanse dekselpot 7411
Antieke Japanse dekselpot
Startprijs 70 EUR
Drie Chinese Kang Xi schotels 7512
Drie Chinese Kang Xi schotels
Startprijs 70 EUR
3x Oude Chinese rolschilderijen 7731
3x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 70 EUR
Capucijner kom 7073
Capucijner kom
Startprijs 80 EUR
Chinese vaas 7108
Chinese vaas
Startprijs 80 EUR
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen 7195
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen
Startprijs 80 EUR
2x Chinese trekpotten 7222
2x Chinese trekpotten
Startprijs 80 EUR
Chinese vaas 7280
Chinese vaas
Startprijs 80 EUR
Chinees bord, Ø 17,8 cm. 7356
Chinees bord, Ø 17,8 cm.
Startprijs 80 EUR
Drie delen Chinees porselein 7421
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Japans/Chinees lakwerk kabinet 7439
Japans/Chinees lakwerk kabinet
Startprijs 80 EUR
Lot Japans porselein (5x) 7482
Lot Japans porselein (5x)
Startprijs 80 EUR
5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm. 7484
5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm.
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese bolvaas 7525
Antieke Chinese bolvaas
Startprijs 80 EUR
Chinees porseleinen tafellamp 7541
Chinees porseleinen tafellamp
Startprijs 80 EUR
Satsuma Boedha 7573
Satsuma Boedha
Startprijs 80 EUR
8 Chinees porseleinen kopjes 7579
8 Chinees porseleinen kopjes
Startprijs 80 EUR
2x Chinese Yixing trekpotten 7221
2x Chinese Yixing trekpotten
Startprijs 90 EUR